Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindenszentekkor fogok valószí...

Mindenszentekkor fogok valószínűleg szülni, ez pech a gyerekre nézve?

Figyelt kérdés

Az orvosom megállapítása szerint, akár ott november első napjaiban szülhetek.

Nagyon örülünk a baba érkezésének, de én nagyon nem örülök, hogy Mindenszentekkor érkezne!:(

Ugyanis számomra, az a hét mindig a lecsendesedésről szól, arról, hogy meglátogatjuk szeretteinket a temetőben és most még hála istennek nincs olyan szerettem eltemetve, aki miatt nagyon nehéz lenne ez a nap, de bele gondolok, hogy lesz.

Számomra a sír látogatás nem csak ezekben a napokban fontos, hanem egyébként is, de valahogy még is ezek a napok másabbak.


Úgy őszintén foglalkozott ezzel bárki is rajtam kívül?



2023. febr. 22. 23:52
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
82%
Hát akkor most majd nem a lecsendesedésről fog szólni. A gyereked kedvéért csak képes vagy egy vidám szülinapot tartani november elsején is. Ha nem, arra szavakat sem találok.
2023. febr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
37%

#17 legyen neked igazad, hogy minden halottak napja körül született gyereknek lehet normális szülinapja!

Én remélem h tévedek. Csak van egy csomó ismerősöm aki Halloween partira se tudott menni soha a halottak megemlékezése miatt.

Én ebből indultam ki, de örülök neki ha tévedek :)

2023. febr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
88%

Én november 2-án, halottak napján születtem.

Soha nem volt ebből probléma, mindenki ugyan úgy áll a születésnapomhoz, mint ha másik nap születtem volna.

Nekem egyébként külön ad egy emelkedett hangulatot, hogy ilyen közel van egymáshoz ez a két ünnep.

2023. febr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
82%

Èn a kisfiammal november 1re voltam kiírva.

Aznap voltam Nst-n, délután kimentünk a temetőbe is mèg nagy pocakkal...

Másnap reggel kezdődtek a fájások, délutánra megszületett a kisfiam.

Abszolút nem stresszeltem ezen, hogy jaj,csak ne 1jèn jöjjön!

Annak a dátumnak is ugyanúgy örültem volna!

A gyerek a fontos,nem az hogy hányadikán,milyen napon született!

2023. febr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
19%
Aki egy kicsit egyetért a kérdezővel az miért van 0%-ra lepontozva? Azért, mert nektek nem tetszik a válasz? Még mindig nem azt kell pontozni, hogy tetszik-e vagy sem hanem azt, hogy hasznos-e vagy sem a kérdés szempontjából. Azok a válaszok sem sokkal hasznosabbak ahol ledegradálják a kérdezőt.
2023. febr. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
16%
Nézd, én semmiképp nem akartam karácsony környékén szülni. Ezért kiszámoltuk, hogy lenne esélye, hogy akkor szüljek, es 2 ciklust vedekeztünk akkor. Nem is decemberben szülök. Szóval ha valakinek ez tenyleg fontos, akkor előre gondolkodik.
2023. febr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

17-es, tudod mi a vicces?

Nemcsak halottak napjára ill. mindenszentekre lehet gondolni.

Pont szülinapodon, nov. 4-én indultak meg a szovjet tankok Magyarország ellen, leverni az 1956-os forradalmat.

Mondom ezt úgy, hogy én meg az első világháború kirobbanásához vezető szarajevói merénylet napján (jún.28.) születtem.

Ezeken csak mosolyogni kell, és élni az életet, ünnepelni a magunk ünnepeit. :-)

2023. febr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen tudom, nemzeti gyásznap :D. Hát ez van, attól még születtek babák ilyen napokon is, nekünk is jár az ünnep és a szórakozás. Őszintén soha nem jutott eszembe, hogy ez probléma, de ahogy nézem, neked sem. Biztos vagyok benne, hogy mi gondolkodunk jól. Sajnálom, ha valakinek nem a gyermeke születésnapja jut eszébe, hanem a gyász és magába fordulás.
2023. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a sértéseket is. ;)
2023. febr. 23. 12:59
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

A lányom november 1én született. Nem érzem, hogy ez bármilyen formában befolyásolna bármit is.

Születésnapján délelött a temetőbe megyünk, utána kezdődik a szülinapi zsúr.

2023. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!