Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kitolásnál más is orbitális...

Kitolásnál más is orbitális nyomást érzett a fejében?

Figyelt kérdés
Első gyerekemnél minden nyomasnal akkora nyomast ereztem a fejemben, hogy azt hittem strokot kapok. Mondta is a szülésznő, hogy rossz helyre nyomok. Most 39 hetes vagyok, és rettegek a kitolastol. hogyan kell "jól nyomni"?
2023. febr. 9. 21:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem. Mondták, hogy úgy nyomjak, mintha kakilni akarnék. Én nem kaptam eda-t, csak oxitocint
2023. febr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Valamelyimk kórháznak van a neten szülésfelkészítője, abban a szülésznő a légzést meg a nyomást is elmagyarázza. Nézd meg!
2023. febr. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát olyan brutálisat azért nem éreztem. Olyat igen, mintha nem is tudom. Erőt kell kifejteni és nincs közben levegő. Pl. amikor minden erőt beleadva próbálsz egy lufit felfújni, de nem megy. :D

Nem volt eda. A szülésznő megdörzsölte a gátamat, hogy ide kellene nyomnom és az első után azt mondta tökéletes. Utána még összeraktuk a menetrendet (szóljak, ha jön a fájás, nagy levegő, nyomás, kienged, nagy levegő, nyomás és ennyi egy fájás, megmutatta a férjemnek mikor hogy segítsen) és utána csak figyeltem arra ahogy diktál mikor mit csináljak.

2023. febr. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2023. febr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem éreztem ilyet, úgy kell nyomni mint aki kakil -> fenékbe, nem hasba meg fejbe. Én csak azt éreztem, ahogy a baba feje jött, mintha lángra akarna lobbanni odalent 😂
2023. febr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!