Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan lehet ekkora orbitális...

Hogyan lehet ekkora orbitális tahó egy szülésznő?

Figyelt kérdés

A barátnőm megkért, hogy menjek be vele, mikor szül. Ez pár napja volt, de még most sem térek magamhoz. 10 órája voltunk bent, barátnőmnek kétpercesei voltak, hajnali négy óra volt, fáradt volt, fázott, hányingerrel küzdött. Látszott rajta, hogy teljesen kimerült, gyakran ájuldozott. Szaladtam a szülésznőért, hogy valami nics rendben.

Odajött és nagy flegmán, szinte odaköpte a barátnőmnek, hogy a pasija farkára kellett volna gumit húznia, és akkor nem lenne semmi baja.

Ugyanis a párja elhagyta mikor terhes lett, és úgy döntött örökbeadja a babát.

A szülők lent vártak.

Végül eldurrant a mgzatburok és barátnőm elkezdtett vérezni. Kishíjján mindketten a műtőasztalon maradtak...

Én meg valami iszonyatos patáliát csaptam a szülésznővel (rosszabb voltam mint a cigányasszony a fogadóórán) hogy mégis mit enged meg magának, meg nem szégyelli magát? De látszott rajta hogy egyáltalán nem hatja meg, hogy egy kisbaba és egy 20 évres nő kishíjján meghalt, mert nemtörődöm volt.


2013. jún. 1. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Betegjogi képviselővel kellene beszélni a kórházban.
2013. jún. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hol szült a barátnőd?
2013. jún. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ide írd meg a sztoridat, de kórház nevével, mindennel. Megérdemli az ilyen lelketlen alak a nyilvánosságot.

2013. jún. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Melyik korhazban volt ez? Nekem a szent imreben sikerult egytahoparaszt szulesznovel osszefutnom...
2013. jún. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan irjatok az orvosi etikai bizottsagnak. Elofogjak venni. Meg is erdemli.
2013. jún. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A péterfyben volt hasonló esetem...
2013. jún. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!