Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szeptemberben volt csaszarom....

Szeptemberben volt csaszarom. Meg érzéketlen ugyanakkor érzékeny a heg körül és néha faj is. Ez normális vagy irány a doki?

Figyelt kérdés
2022. febr. 19. 06:35
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Szia! Nekem körülbelül fél év után lett jobb és a 10.hónap után tudtam már hason aludni.

Csinálsz esetleg valami megerőltetőt, amikor fáj? Vagy bizonyos mozgás hatására fáj?

(1 éve volt császárom, még mindig érzéketlen a hasam alja..)

2022. febr. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia azt hogy ez így normális nem tudom , nekem 4.5 éve volt és a heg- köldök között érzéketlen maradt😄
2022. febr. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Érzéketlen is kell maradjon egy bizonyos módon egy bizonyos terület, hiszen átvágják az idegek egy részét is ott.

És mivel egy hasi műtéti seb egy határig normális, főleg ha olyan mozdulatot teszel, vagy meghuzod pl. Ha lázad lenne esetleg szivárgást látsz mindenképp jelezd dokinak.

2022. febr. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szép a seb azzal nincs semmi gond. Hat amikor a gyerek belerúg azt érzem :D meg néha ha valami hideg hozzaer az nagyon kellemetlen. :) köszi a válaszokat :) én tudok simán hason aludni uh akkor nem lehet nagy a baj.
2022. febr. 19. 08:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hegmasszázzsal lehet javítani a dolgon.
2022. febr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb 2 évig fájt, és még mindig kicsit érzéketlen, pedig már 9 éves a gyerek.
2022. febr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!