Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha télen fogok szülni, a...

Ha télen fogok szülni, a kórházba hosszú vagy rövid köntöst vigyek be magammal? Pizsamát vagy hálóinget?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 09:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Elég a rövid mert a gyermekágyon állatira fütenek majd!
2010. szept. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én hosszút vittem. Nem fáztam ez tény, mivel meleg van a babák miatt, de nekem az kényelmesebb volt.
2010. szept. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nekem abban a hálóingben kellett végig lenni, amit ők adtak.
2010. szept. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, mikor szülsz, dögmeleg van a kórházban, nálunk legalább 32 fok volt (a babák miatt fontos), pedig december volt.

Én hálóingben voltam, a köntös egyszer sem volt rajtam, olyan meleg volt.

2010. szept. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A köntös azért kell, hogy ha kimégy reggelizni, és ha látogatók jönnek, úgy mégiscsak esztétikusabb.
2010. szept. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltatok, akkor még gondolkozom rajta, van egy kis időm...
2010. szept. 11. 10:01
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Sima szülés hálóinget, császárnál csak a 3.4. nap pizsit a seb miatt. Hosszú köntöst, ki tudja, hogy fűtenek-e majd.


Drága magánkórházban szültem, mégsem volt melegem, csak 21 fok volt.Nem hiszem, hogy egy közkórházban ennél magasabb lesz a hőmérséklet.

Ja persze, ha otthon is a jegesmedve korcsolyázik a szoba közepén, mert nem tudnak fűteni a leendő szülők, akkor a kórházi 16 fok is biztosan forróságnak tűnik majd.

2010. szept. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem hálóing, köntöst meg te döntöd el, bár én lehet hosszút viszek, mert nem vagyok modell alkat :)
2010. szept. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

nekünk azt a hálóinget kellett hordani amit ők adtak.köntöst hosszút vittem és jó meleget ,ez volt a szerencsém mert abba a kórterembe ahová engem tettek nem volt több 18-19 foknál,mert rossz volt a fűtés.


gondolhatod szegény piciknek milyen rossz lehetett!mellettem aludt és őt is takargattam amivel csak tudtam.


remélem te nem jársz ilyen szerencsétlenül!

2010. szept. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát én hosszút vittem de fel sem vettem, nagyon meleg volt, plusz én utálom a hálóinget így pizsamába voltam.
2010. szept. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!