Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszar utani fajdalmak?

Csaszar utani fajdalmak?

Figyelt kérdés
1 hete volt csaszaros szulesem. Ha oldalra fekszem nem is a csaszarseb faj, hanem mintha az osszes belsoszervem uj helyre kerulne. Ejjel oldalamrol nem is tudok kényelmes se hatra se masik oldalra fordulni, mert mintha kovel lenne tele a hasam es húz. Ez az erzes masnal is volt? Kb koldok vonaltol lefele.
2022. jan. 22. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pont így éreztem én is. Egyáltalán nem tudtam oldalt aludni, komoly felüdülés volt, amikor már igen. Mintha kugliztak volna a belső szerveim egymással. Aztán szépen lassan elmúlt. Nekem a sok mozgás jött be, amit a kórházban a szülésznő is javasolt. Napról napra többet erőltettem és napról napra jobban is lettem.
2022. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanigy voltam enis. Egeszen addig mig nem vettem hasleszoritot. Isten ajandeka komolyan mondom. Egyben tartott, tudtam jonni, menni. Es ez hozza segített ahhoz hogy sokar tudjak mozogni, ezaltal hamarabb es jobban gyógyultam.
2022. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 hettel csaszar utan meg nekem is nagyon fajt a sebem minden mozdulat kozben. Aztan ahogy teltek a napok egyre jobb lett. Kb 3 het utan erezten azt hogy most mar tudok rendesen mozogni. (De azert meg itt is figyelni kellett a nagyobb mozdulatoknal)
2022. jan. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En ahogy haza jottem a korhazbol, ejjel nappal a hasleszoritot hasznaltam. Ugy a sebem is kevesbe fajt mikor emelgetni kellett a babat. Foleg hogy az elso hetet egyedul voltam a kicsivel, a hasleszorito nelkul nem birtam volna
2022. jan. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani annyi a regenerálódási idő mint a terhesség ideje.

A belsőszerveid még nincsenek a helyükön. Azért a csm egy nagy hasi műtét, a terhesség is igencsak megterheli a szervezetet. 1 hét még nagyon friss idővallum.

2022. jan. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam az oldalamra feküdni még ilyenkor.
2022. jan. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a sok sétát, otthoni mászkálást javasolták. Nagyjából 1 hónapig biztosan a hátamon feküdtem, borzalmas volt, de nekem csípett égett is a hasam belül. Nekem pl a tüdőmmel volt gond. Annyira lecsúszott (vagy valami ilyesmi), hogy nem kaptam levegőt ha álltam.

Szerintem te is próbálj többet mozogni, ami nem tornát jelent, hanem sétát, főzést, tevékenykedést, bármit, hogy ne legyen "elfeküdve" a tested.

2022. jan. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!