Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az első babámat a 37....

Ha az első babámat a 37. hétre szültem. Akkor van rá esélyem, hogy a 2. babát sem fogom kihordani a 40. hétig? Kíváncsi vagyok, hogy nektek, hogyan alakult a 2. szülésetek.

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:

1. baba 39. hét,(fiú)

2. baba 38. hét,(lány)

3. baba 39.hét,(fiú)

4. nana 38. hét,(lány)

Szerintem abból, hogy az első mikor született, nem igazán lehet következtetni a 2. baba születési idejére, hiszen minden terhesség más, még egy anyánál is.

2010. szept. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez engem is nagyon érdekelne! Én is 37 hétre szültem és megmondtam, ha fene fenét eszik is én végig viszem!:)

Bár tudom, hogy ez nem így van!

2010. szept. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a 2.babámat szültem 37+3 hétre...az elsőt 40+5 hétre.Állítólag minél többedik terhesség,annál hamarabb születhet a baba,mivel a méhszáj már kicsit "viseltesebb",ezért nem bírja tartani a magzatot(és hamarabb kinyílik).
2010. szept. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolóra rácáfolnék.

Nekem 1 gyermekem 38.héten született meg, kislány.

2. gyermekemnél indítani kellett a 40.héten. Ő kisfiú


Én inkább azt hallottam h a lányok hamarabb jönnek. A fiúk ebben is lustábbak. Amúgy pedig erre sincs garancia.


A méhszáj valóban lehet gyöngébb, többedik szüléskor, de én még csak ki se nyíltam, pedig végig nagyon lenn volt a hasam.

2010. szept. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Két lányom van. Az első 37. héten született, spontán, magzatvízelfolyással. A másodikat a 40. hét végén indították. Szóval se a nem, se a szülések száma nem számít sztem.
2010. szept. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mind a kettot a 42. heten szultem. A msodiknal mar nyolc honaposan azt hittem meglesz, mert fura erzes volt, annyira lent ereztem, meg gorcsoltem. Aztan a vegen majdnem szulesinditas lett.
2010. szept. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak azért félek egy kicsit, mert a kislányom nagy súllyal született, így ha kihordom a 40. hétig akkor elérte volna a 4 kg-ot. Most kisfiú lesz, remélem ő nem lesz ilyen húsi, mert elég brutálisan szakadtam mindenhol.
2010. szept. 8. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!