Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A 3. szülési vajúdás ugyanolya...

A 3. szülési vajúdás ugyanolyan fájdalmas mint az első?

Figyelt kérdés

2021. nov. 3. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, söt akár a 5. is
2021. nov. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem feltétlen. Pl anyukám nem is vajúdott, rögtön nyomnia kellett öcsémnél. Nővérem 2 óra alatt lett meg, én másfél öcsém pedig 30 perc.
2021. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
2-es, nem a gyorsaságról, hanem a fájdalomról van szó.
2021. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen kérdező, az harmadik baba is ugyan olyan fájdalmas mint az első kettő.
2021. nov. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan az volt a legfájdalmasabb. Igaz gyorsabb is volt.
2021. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is mint az 5-nek.A 3.volt a leggyorsabb, 2 óra, és legfájdalmasabb. A regenerálódás is tovább tartott.
2021. nov. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szülés nem is volt fájdalmasabb,de az utána következő méhösszehúzódások sokkal rosszabbak voltak.
2021. nov. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm az első szülésnél még mondta is a dokinak, hogy egy menzesz-fájdalom erősebb neki mint egy fájás. A második gyereknél viszont azt mondta hogy ihajj....
2021. nov. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem attól függ suerintem hogy hanyadik szules. Mindegyik más. Így az is lehet hogy a 3. nem annyira vág épp, hogy az a legjobban. Anyukám azt mondta neki az fajt a legjobban. Szerinte mert akkor már “öreg” volt (35 velem csak 25 noveremmel 22) a teste. Sosem tudjuk neg, hogy ezért e. De egyébként is az öcsém 1kg-val nehezebb volt mint én anno, lehet ez is számít.
2021. nov. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!