Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhesség, szülés után milyen...

Terhesség, szülés után milyen "károkat" szenvedtetek el testileg?

Figyelt kérdés

Idén tanultunk jobban a terhességről és a szülésről, a kedves tanár úr pedig olyanokat mondott, hogy kicsit el is ment a kedvem az egésztől. Bár még nagyon fiatal vagyok. :)

Tehát beszélt arról, hogy az egész testet megterheli, mindenre oda kell figyelni. A fogak, a csontok... Valami ilyesmi jött le nekem az egészből.

Szóval azt szeretném kérdezni, milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban? És remélem, nem bántottam meg senkit.


2010. aug. 22. 15:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A szép dús hajad két hét múlva kezd majd hullani... ez hormonális, így szülés után 6-8 héttel elkezd kihullani az a mennyiség, ami terhesség alatt nőtt pluszban. Nekem mindkét gyerek után ez volt. Most akkor hajkoronám van, mint egy szénaboglya. :) Egy héten belül szülök. Sajnálom hogy ez is kihullik majd.
2010. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szülés után? +8kg jött rám, ami eltünt, mikor megszültem. szép lett a bőröm, a hajam, a mellem C kosaras lett A után, igazi nő formám lett.

Csik semmi, cicilógás semmi, pedig szoptattam. Fogak rendben.

32 éves anyuka

2010. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

- cicim végre nőtt egy méretet, de kicsit lóg is (8 hónapja szoptatok - nem tudom mi lesz majd utána)

- hajam csomókban hullik :(

- eddig 3 fogam ment tönkre, előtte semmi bajom nem volt a fogaimmal (holnap megyek 1-et kihúzatni)

- narancsbőrös lett a combom, bár már beleférek a szülés előtti kedvenc promod farmeromba :))

- pattanásos lett még a hátam is, pedig tinikoromban bársony bőröm volt

- még mindig vérzik a fenekem :(

- gátsebem viszont jó szűkre lett húzva odalent, ami egyelőre inkább hátrány, mint előny, ha értitek...

- körmeim töredeznek (szülés előtt 8 évig műkörmöm volt, most a baba miatt nem tetetek, de nem bírok a körmeimmel, sajnos hiába ápolom, mégsem tűnik ápoltnak, mert mindig beszakad)

- a szülés után összeszedtem valami lábgombát a kórházban, amit 3 hónap alatt tudtam csak kikezelni, pedig csak papucsban zuhanyoztam...


soroljam még??? :))


a férjem mégis minden este úgy bújik hozzám, hogy én vagyok a világ legszebb anyukája! :)

ráadásul miénk a világ legédesebb kisbabája és nagyon boldogok vagyunk így hárman! :))

a szülés fantasztikus élmény volt!!! alig várom már a kistesót!!! :))

2010. szept. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!