Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt ti hogy oldottáto...

Szülés előtt ti hogy oldottátok meg a lenti szőrzet eltüntetését?

Figyelt kérdés

Világéletembe borotváltam

Mostis ezt tenném de egyszerüen nem tudom már,nem látom illetve nem is bírok szóval már régebbtől nem borotváltam így már eléggé időigényes lenne az eltávolitása es addig gugolni és tapogatva matatni nekem már nagyon megterhelő lenne


Mit tegyek?

Eléggé szégyelnék igy beallitani szulni

De lehet igy leszek kénytelen🤷‍♀️


2021. ápr. 11. 11:20
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%

Vagy gyantaztatod szülés előtt pár nappal vagy tükörrel.

Én tükörrel magam alatt borotvaltam, meg tapogattam 😅 vicces volt, de sikerült :) amúgy is ha szoros is vagy, megborotvalnak. Nyugtasson a tudat hogy én szülés előtt 1 nappal borotvalkoztam, teljesen szőrzelen voltam (a férjem is megnézte és 1 szál se volt) de azért még szarazon(!!) megborotvalt a szülésznő a szülésem napján.

2021. ápr. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a férjem megcsinálta.
2021. ápr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%
Szőrtelenítő krém! Nekem bevált. Én borotvaval igazitottam utána.
2021. ápr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
48%
Nekem tök könnyen ment érzésre. Persze nem egyszerű pózokban,de sikerült :)
2021. ápr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
41%
Engem bent borotváltak.
2021. ápr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
70%
Én szőrösen szültem. Azon a hétvégén terveztem leborotválni, de közben beindult a szülés. Kisebb gondom is nagyobb volt annál. Tényleg nem érdekelt és sem a szülésznőt, sem az orvost, sem a nővéreket. Amúgy nekem párom segített volna a borotválásban.
2021. ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nem volt megterhelő...

Vajúdás alatt borotváltam mind2 gyerekkel..

2021. ápr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Gyantáztattam. Először nagyon féltem, de pozitív csalódás volt. Aztán végül szőrösen szültem, mert a covid miatt bezárt a szalon
2021. ápr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom miért vannak lehúzva azok a válaszok, hogy “a férjem borotvált”... na mindegy. Amúgy igen, lehet menni szőrösen is, persze, de azért ha varrni kell, nem mindegy. Nekem alul leszedte a férjem elektromos borotvával, mert csak úgy nem lesz tályogom. A dombon megmaradt a szőr egy része ( mi így szeretjük), na azt leszedték egy csudás kétpengés borotvával amikor végül sürgősségi császár lett és meg is lett az eredménye.
2021. ápr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
68%
19-es: teljesen mindegy, szörösen mégy vagy sem, szülés elött úgyis leborotválnak, szóval ha varrni kellene, akkor sem vagy szörös!
2021. ápr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!