Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36 hetes vagyok. Dec.29-re...

36 hetes vagyok. Dec.29-re vagyok kiírva, de szeretném már a karácsonyt itthon tölteni a picurommal. Lehet valamivel megsürgetni, hogy esetleg a 38. héten már megszüljek?

Figyelt kérdés
Vagy csak álmodjak, míg felébredek, hogy bilibe lóg a kezem? :)
2008. dec. 4. 19:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én mára vagyok kiírva de egyenlőre semmi jele, hogy a kicsikénk ki akarna bújni!Mi is próbálkoztunk már mindennel de eddig semmi! Úgy is ő dönti el, hogy mikor akar kibújni! Sok sikert!
2008. dec. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én 27-re vagyok kiírva.De tegnap a doki megkérdezte hogy mikor szülünk?Én mondtam neki hogy akár jövő héten is de azt mondta legalább 2 hete még húzzak ki.Az pont kari:(

Na mindegy majd a baó eldönti hogy mikor szeretne kijönni én már valahogy nem bánnám.

2008. dec. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ejha Csajok! :) Azt hittem már egyedül vagyok a kérdéssel. Hihi Természetesen nem akarom "programozni" a picur születését, egyszerűen egy vágy csupán.

Válaszok a kérdéseitekre(nem tudom melyik válaszolók kérdezték, de írok mindenkinek): Kisfiú lesz, a SOTE II. számú klinikán szülök majd. Egyébként köszönöm a válaszokat, ennyire nem is számítottam. :D Mindenkinek nagyon szorítok -köztük magamnak is-, hogy valóra váljon az álom, és karikor együtt lehessen a kis család mindenhol. :) Ha nem jön össze lányok, hát így jártunk. :) Annyi baj legyen. Mindenkinek kitartás, és könnyű szülést, meg a többi jókívánság. Ja, és BOLDOG MIKULÁST!!!!! :)

2008. dec. 5. 18:45
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a II-es klinikán fogok szülni és dec. 26-ra vagyok kiírva. Nekem viszont várnom kellene mindenképpen, mert az orvosom a jövő héten külföldön lesz. Én ezen izgulok, és pihenek, mert 2110 a méhszáj.Ja,nekem is fiú lesz, állítólag ők kényelesebbek.

2008. dec. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ki az orvosod?
2008. dec. 6. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!