Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36 hetes vagyok. Dec.29-re...

36 hetes vagyok. Dec.29-re vagyok kiírva, de szeretném már a karácsonyt itthon tölteni a picurommal. Lehet valamivel megsürgetni, hogy esetleg a 38. héten már megszüljek?

Figyelt kérdés
Vagy csak álmodjak, míg felébredek, hogy bilibe lóg a kezem? :)
2008. dec. 4. 19:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

szia,


szó szerint készítsd oda a bilit magadnak..:)))

Hagy maradjon bent az a kicsi, addig amíg ő akar, és ne akarj abba beleszólni, hogy Ő mikor óhajt onnan kibújni.

Még az is könnyen meglehet hogy túlhordod 1 héttel.


Hagyd Őt, majd jön, ha már felkészült rá..


könnyű szülést kívánok.

2008. dec. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszike!

Sajnálatos módon magam is így gondltam. :P Pedig a dokim is folyton kérdezgeti, hogy a fa alá tesszük-e. :) No, majd kiderül! :)

2008. dec. 4. 19:41
 3/15 anonim ***** válasza:

Megértelek. :) Nekem szerencsém volt, mert dec. 18-án született meg a lányom, és 24-én mentünk haza.

De ne keseredj el, ha neked mégsem sikerül, majd együtt szilvesztereztek, buliztok! :D

De azért egy kis szexel elő lehet ám segíteni a dolgokat. ;)

2008. dec. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Vannak praktikák, de úgyis a baba dönt. Ezt nekem is meg kellett tapasztalnom. Én november 3-ra voltam kiírva, bizonyos okok miatt én is, a dokim és a szülésznőm is drukkoltunk, hogy még októberben megszülessen. Ehelyett a kiírt napon érkezett:))

Én ittam a málnalevél teát, volt szex, kisúroltam négykézláb a házat, ettem jó sok fűszereset, nekem mégsem jött be.

Kipróbálhatod, hátha neked bejön valamelyik.

De a terhességem végére én rájöttem, önző voltam, a babának a pocakban van a legjobb helye, addig a legjobb, amíg bent van. Tudja ő, mikor kell elindulni kifelé...

Ennek ellenére kívánom, hogy teljesüljön a vágyad és jó egészséget kívánok nektek, könnyű szülést!

2008. dec. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a következőket ajánlották: szex, melegvizes zuhanyozás, lépcsőzés, hosszu séta, csípős-fűszeres kaja,gyömbéres ételek-italok, málnalevél tea, mellmasszírozás, és ha egyik se jön be, akkor bábakoktél.

Sok szerencsét, szorítok neked!

Jó babázást!!!

39 hetes kismami

2008. dec. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%

Akkor jársz a legjobban, ha a karácsonyt még "egyben" töltöd. A babának is az a legjobb. A gyermekágyas időszak szerintem nem karácsonyra való, ráadásul ha előbb jön, akkor még izgulhatsz is, hogy hazaengedjenek addigra.

Nem értem mért akarja mindenki programozni, hogy mikor jöjjön ki a baba. Ezzel akár árthattok is neki!

2008. dec. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Helló!

Én is december 29.-re vagyok kiírva és szeretnék karácsonyra hazamenni!

De a baba dönt!Ő az első!

Izgalmas várakozást kívánok Nektek!

Kisfiad vagy kislányod lesz?

2008. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Szia.Én most szültem egy hónapja a lányomat,és szeretem volna,hogy a szülinapomon jöjjön,de nem jött össze két nappal csúszott el.Az első babámnál,nem akartam,de sikerült jó meleg vizet csinálnom.Délelőtt meg fürödtem és délután meg mentem szülni.Nem gondoltam volna akkor,hogy a meleg víz végett indult el a szülés még jó hogy túlhordtam.Csinálhat az ember azt amit akar úgyis akkor jön amikor ő akar.
2008. dec. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én 28.-ára vagyok kiírva és valahol én is azt remélem hogy a karácsonyt már otthon tölthetem a családommal.mától indul a 37.hét tehát még van egy kis időm.ha tovább húzom az sem baj akkor majd szilvesztert töltjük együtt.így is-úgy is még az idén itt az ajándék!
2008. dec. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia! Én pedig dec.30.-ra vagyok kiírva, és hidd el nekem, hogy nagyon szeretnék én is karikor már itthon lenni, jó is lenne már pl. 2hét múlva szülni, csak sajna ezt tényleg nem mi döntjük el!!!

Nekem jövőhéten lesz az eslő CTG, majd kiderül hogy mi van.

hol szülsz?

2008. dec. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!