Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ikreim lesznek, szerintetek...

Ikreim lesznek, szerintetek szép neveket választottam nekik?

Figyelt kérdés
Mert a nővérem lehülyézett és ostobázott hogy milyen csúnya és igénytelen nevek, az ő lányait Molnár Csengének és Molnár Viktóriának hívják, a babóimat pedig Tóth Míra Hannának és Tóth Rebeka Lindának fogják hívni :)
2010. aug. 15. 17:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Tök jó nevek.:) Ne törődj a tesóddal, a te dolgod, hogy milyen nevet adsz nekik nem az övé. Egyébként szerintem is jobb ha megcserélitek, szebben hangzik.

Kedvenceim ebből az összeállításból: Hanna és Linda! Egyszerűen csodaszép nevek, nőiesek mégis szolidak. :)

Gratulálok a babáidhoz! Biztos olyan szépek lesznek mint a neveik:)))

2010. aug. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Szia! Az én ikreimet Alexának és Zsófiának hívják.

Gratula a babákhoz.


2 hónapos kiscsajok anyukája :)

2010. aug. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem szóltam bele, csak annyit hogy Csengének eredetileg Liliána lett volna a neve, és hogy nekem az jobban tetszett :)
2010. aug. 15. 23:49
 14/23 anonim ***** válasza:
Szerintem mind a 6 név szép :)
2010. aug. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén,nekem nem tetszenek,de a te babáid,ha neked tetszik,akkor ne foglalkozz a nővéreddel.Képzeld csak el,ha mindenkinek ugyan az tetszene,mindenkit ugyanúgy hívnának.:DDD(A Mira,Hanna és Rebeka mostanában nagyon divatos,és nagyon sok van belőle.DE ez megint csak olyan dolog,ami neked nem biztos,h fontos,úgyh velem se foglalkozz.:)))

Az én ikerlányaim Rege és Édua,mert nekünk ezek tetszettek.;))

2010. aug. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj meg azért amit írok, de kit érdekel a nővéred véleménye, nem az ő gyerekei lesznek! Az a lényeg, hogy neked meg a párodnak tetszenek.

A mi fiunkat Koppánynak hívják.Amikor elmondtuk a családnak, hogy mi lesz a neve a lurkónak akkor, anyósom kiborult hogy ne hülyéskedjünk, a párom nagyanyja közölte, hogy jó majd akkor ő keres inkább nevet a gyereknek, és hasonló reakciók voltak.De mi mondtuk mindenkinek hogy ez van!És mára már mindenki megszokta, és el nem tudnék jobb nevet képzelni a kis csibésznek! :)Most kislányt várunk, és Luca Bora lesz a neve! :)Ha csak nem növeszt kukit a szülésig! :D

Szerintem szép nevek, mondjuk nekem a Linda nem tetszik annyira, de hát mások vagyunk, és nem mindenkinek tetszhet ugyanaz.Mellesleg nekem a Viktória sem tetszik!

Légy boldog, örülj a babáidnak, és mindig azt tartsd szem elött hogy neked meg a párodnak mi tetszik, és mi a fontos!!!

Jó egészséget, és majd könnyű szülést! :)


37+5h kismami

2010. aug. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép neveket választottál a babócáidnak, gratulálok az ikrekhez is :) Szerintem szebbek is ezek a nevek mint a tesódéi.
2010. aug. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

szerintem szép nevek, kicsit divatnevek, de szépek. Én a Csengéért nem vagyok oda. De különben is, a ti kislányaitok, ti adtok nekik nevet.

a mi fiunkat Örsnek hívják, mindneki hüledezett, hogy nehogy már ilyen béna nevet adjunk a gyereknek- azóta meg mindenki ezzel vagánykodik a családból, hogy milyen szép neve lett a gyereknek! :-) Fordul a kocka!

az a lényeg, hogy nektek tessen- más véleménye nem számít!

2010. aug. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Szia!Mi is Tóthok vagyunk:)Nekem is ikreim lettek!Ha lányaim lettek volna Tóth Kamilla Veronika és Tóth Adél Beatrix -nak hívták volna őket.De mivel kisfiaim születtek,így Tóth Ákos Zsolt és Tóth Balázs Benedek-nek kereszteltük őket."A" baba,"B" baba:)Veronika és Beatrix a két nagymama,utánuk kapták volna a nevüket.Zsolt pedig az apjuk.Ákuci és Bazsi/Bazsónak szólítjuk őket:)

Nagyon vicces volt mikor a szüléskor felvette az adatokat,h hogyan fogjuk hívni a babákat!12 nevet soroltunk fel,különböző variációkban,fiú-fiú,lány-lány,lány-fiú páros esetén!:)

Szép neveket választottál,gratulálok:)

2010. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ja,és nagyon jól tetted h engedtél a férjednek is,így fair a dolog.Ikrek esetén könnyebb kompromisszumot kötni,több a névválasztási lehetőség,mint egy gyereken marakodni.Az Ákost nálunk is a férjem választotta,én a Balázst,szívem szerint Benedek lett volna,de ez neki nem tetszett,így második névként "gyömöszöltem" be.:)
2010. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!