Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár metszés után milyen...

Császár metszés után milyen volt? ( Többi lent)

Figyelt kérdés

6 hónapos terhes vagyok és a szemem miatt, mivel nagyon rossz a dioptriája és minimális szemtengely ferdülésem van így a szemész orvosom adott igazolást ami alapján engem majd császározni kell.

Kicsit tartok tőle, főleg miután vége lesz a szülésnek, meg van a pici ( amúgy még titkos ügynök, eddig nem tudjuk mi a neme mert mindig a fenekét mutatja. :) ) és 5. nap után haza lehet menni a babával, mert ahogy ismerem anyósékat, tuti jönnek és akkor nem győzök nekik rohangálni. Szüleim ők mások, ahogyan őket ismerem nem lesznek ilyenek.

Mindenkinek mondtam hogy rögtön miután a picit haza hoztuk ne jöjjenek látogatóba, mert majd szeretnék pihenni.

És azt szeretném megkérdezni hogy meddig tartott amíg fel épülettek?


2020. dec. 3. 23:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10-es, mi ez az új technika?
2020. dec. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vágják szét az izmokat, csak széthúzzak. A méhen is csak a lehető legkussebb vágást ejtik.

Annyira már nem is új. 10 éve is a jobb dokik már így csinálták.

2020. dec. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én megmondanám neki világosan, hogy mikor jöhet először, és meddig maradhat. Már csak a covid miatt is, meg a saját nyugalmad sem mindegy. És ha ilyen hívatlanul felbukkanós típus esetleg, akkor meg belülről zárva lenne az ajtó. Nem azért szülsz gyereket, hogy neki legyen mivel játszani.
2020. dec. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkinek.


Ma már megelégeltem a dolgot és mondtam neki hogy örülnék neki hogy ha nem jönne rögtön szülés után egy X ideig. Lett belőle egy kis vita, de párom mondta neki hogy lehetne megértőbb, főleg most a vírus helyzet miatt is. Nagy nehezen utánna elfogta anyós és mondta hogy akkor majd szólunk hogy ha lehet menni.

Most már csak izgulok hogy minden rendben menjen. És alig várom hogy a kezembe foghassam.

Szóval még egyszer köszönöm. :)

2020. dec. 4. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!