Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debreceni Klinikán, Székely...

Debreceni Klinikán, Székely Péterről, mint szülész orvosról szeretnék többet megtudni? Mennyiért vállal egy szülést? Hogy bánik a páciensekkel?

Figyelt kérdés
2008. nov. 27. 20:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Debreceni,bocs
2008. nov. 27. 20:07
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Székely Péterből kettő is van. A vörös hajú és a másik. Azaz 1-es és 2-es. Melyikre gondolsz?

2008. nov. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Apja és fia. Szerintem egyiket se, válasz valaki mást.
2008. nov. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amelyik a Klinikán van az a vörös és ő az 1-es.
2008. nov. 28. 11:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is debreceni vagyok, nekem Jenei Katalin az orvosom. Én csak annyit mondok neked, hogy nem lesz olyan orvos, akiről csak jót hallasz majd. Mindenkiről mondanak jót is, rosszat is, hiszen nem vagyunk sem mi, szülő nők egyformák, sem az orvosok. Mindenkinek lehet rossz napja. Mindenkinek mások az igényei, és hogy mit vár el egy orvostól. Ezt pedig csak te tudod. Az én orvosomat is gyakran szidják, de én szeretem, mert eddig nem volt vele bajom, megbízok benne. És ez a legfontosabb!


Próbáld ki, menj el hozzá a terhesség alatt többször, és ha elégedett vagy vele, válaszd őt. Ha nem, még mindig kereshetsz mást. De ráérsz szerintem a 30.. hét körül bármelyiket is felfogadni.


Üdv., 40 hetes kismama

2008. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!