Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apukák! Az apás szülés után...

Apukák! Az apás szülés után tényleg nem tudtatok ugyanúgy szeretkezni a kedvesetekkel?

Figyelt kérdés
Valamit változtatott meg bennetek?
2010. aug. 5. 11:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le titeket!
2010. aug. 6. 10:15
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem is gondolta senki,hogy te voltál.Valaki,aki olvasta a kérdést és a válaszokat.
2010. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%

Én is nö vagyok, a férjem velem volt a szülésnél. Azóta inkább még jobb és bensöségesebb lett a lapcsolatunk,a szex is sokkal jobb, mint elötte volt.


Nem tudom, ki találta ki ezt az ötletet, hogy ez elriasztja az apákat, elég sok mindenkit ismerek, akinek ott volt a párja is, de eddig még ilyet nem hallottam, csak itt olvastam, hogy "állitólag" van ilyen.

2010. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
95%
Én úgy érzem sokkal jobb lett a szex, szoktunk erről beszélni a feleségemmel, ő is így érzi. Nem tudom más férfi miért undorodik meg, én ott álltam a feleségem fejénél, nem láttam semmi csúnyát, nem kell azt premier plánba nézni, aki azt teszi annak meg úgy kell. Nekem a 6 hét után is jó volt, mert sokkal jobban kellett vigyáznom a gátseb miatt, sokkal érzelgősebb lett az egész :) Nem gondoltam hogy ilyeneket leírok... :)
2010. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
92%

Én is anyuka vagyok. Sima szülésnek indult a dolog, de aztán császár lett belőle.

Mi úgy beszéltük meg, hogy ott lesz a párom, de a kitolásnál már nem (én nem szerettem volna) Én naívan azt hittem, hogy addig nincs semmi "csúnyaság", pedig van :) Szóval végignézte a burokrepesztést, a kézzel tágítást, a kacsába pisilés próbáját, a katéterezést, stb.

De nincs gond a szexel, minden rendben hálistennek.

2010. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az én férjem is bent volt, de az ég világon semmit sem változott a szexuális életünk. Nem volt undor vagy ilyesmi. Sőt...! :)
2010. aug. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!