Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38+3 hetes terhes vagyok.A...

38+3 hetes terhes vagyok.A méhlepény II fokban érett. Egy újnyira vagyok nyitva és a babó feje is be van ékelődve.Kis súlyra saccolták a babát. jósló fájásaim vannak Mennyi idő lehet még a szülésig?

Figyelt kérdés

2020. júl. 31. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez alapján nem lehet megmondani, ilyen paraméterekkel még terminust is túl lehet lépni. Valószínűleg 2-3 héten meglesz az a baba, vagy így, vagy úgy...
2020. júl. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetertek, semmit nem jelent. Pihenj sokat ha tudsz. Nekem mindket babanal mar 32hetesen masodfoku volt a lepeny, siman huzta a kicsi a 40.hetig, pedig utolso honapban minden ejjel ugy ereztem h szulok.

A suly dolog pedig nem 100%, neha 500g-ot is tevednek. Probalj megnyugodni.

2020. júl. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ma vagyok 37. hetes. Ugyan ezek a paraméterek teljesen. Nem jelent semmit. Akár a 41. héten is szülhetünk. ;)

Kitartás, nincs sok hátra.

2020. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!