Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire súlyos szülésnél a...

Mennyire súlyos szülésnél a méhlepény leválás?

Figyelt kérdés
Egyik távolabbi barátnőmnél volt, nem tudom, hogy merjem e keresni.
2020. jún. 5. 20:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%
Szülésnél leválik a méhlepény és aztán az is kilökődik, mintmár felesleges cucc. Mit paráztatod magad feleslegesen? (Ahogy a kérdést olvasom, halvány sejtelmed sincs a női testről, a terhességről, a szülésről, de már gondolkozon rajtra ugye?
2020. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező úgy érti hogy az ismerősének lepény elválás történt még szülés előtt. Bár lehet hogy tévedek..
2020. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem elválást, hanem leválást akartam írni
2020. jún. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Te idióta nem a természetes folyamatról van szó.. hanem.

igy indult a szülése hogy levált a mehlepeny es elontotte a vér.. de azért itt teszed az eszed..

2020. jún. 5. 20:55
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Kim Kardashiannél is ez volt mindkét terhességénél. Én csak annyit hallottam erről, hogy nagyon veszélyes állapot és akár el is vérezhet az anya. Neki azt hiszem a 35. héten történt ez és meg is született a gyerek.
2020. jún. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2020. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mind az anya, mind a magzat életét veszélyeztető állapot. Ha csak részben kezd leválni és időben észreveszik, akkor menthető a dolog. Ha teljes egészében leválik az egész, azt a magzat jellemzően nem nagyon éli túl. Az anya jobban bírja a vérveszteséget, ők azért ritkábban halnak bele.
2020. jún. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így volt. 30. héttől néha voltak vérzéseim, de mindig csak kis mennyiség, mire beértünk a kórházba már semmi nem volt. Mindig alaposan megvizsgáltak, semmit nem találtak. A dokimhoz is sűrűbben jártam, ő sem tudott mit mondani a vérzésekre. A biztonság kedvéért 34. héten kaptam tüdőérlelőt. Összesen 3 ilyen kisebb vérzés volt, aztán 37 hetesen elöntött a vér. Akkor már nem is állt el, így sürgősségi császárom volt, altatással. Szerencsére egyikünknek sem lett baja, a babám is makk egészséges volt, velem is rendben volt minden, a vérnyomásom volt kicsit magas, gyógyszerrel sem nagyon akart lemenni, meg az altatástól kába voltam majdnem egy napig, de ettől függetlenül 4. nap haza mehettünk egészségesen😊
2020. jún. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze szerintem hívd fel, vagy csak írj neki, hogy gondolsz rá és reméled, minden rendben.
2020. jún. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Mikor a második lányomat szültem,betoltak hozzánk egy 25 éves lányt. Altatásból ébredt üvöltve örjöngve.

Behozta a mentő vérzés miatt, de mint kiderült az egész terhessége kritikus volt, a doki nagyon vizsgálgatni se merte a méhszáját. A lényeg, hogy szerencsétlennek nst közben rossz lett a baba szívhangjával, felállt, hogy kiszóljon a nővéreknek és levált a lepény.

A baba sajnos 33.héten mivel így is sokkal kisebb volt a korához képest (köszönhetően a lány dohányzásának) nem élte túl.

2020. jún. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!