Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány hetet vártatok szülés...

Hány hetet vártatok szülés után a nemi élettel?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 15:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
hümm hümm négyet. tudom hogy hatot kellett volna de már nem birtuk. hatodik hétig megszakitással szerelmeskedtünk aztán rendesen.
2010. aug. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
ötöt; nem bírtuk tovább:)
2010. aug. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
4 -et mi sem bírtuk, mert nekünk a terhesség alatt tilos volt a szex
2010. aug. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

húú, mi pont ennek örültünk, hogy előtte nem kellett megtartóztatni magunkat.

meglátjuk, meddig bírjuk, még csak 3,5 hétnél járunk.

2010. aug. 2. 15:41
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

16 hetes volt a kicsi,mikor először együtt voltunk

terhesség alatt sem,mert veszélyeztetett voltam először vetélés, majd koraszülés miatt

2010. aug. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
7 hét után tudtam visszamenni kontrollra, aznap már próbáltuk is, de nem ment, rettentően fájt a gátsebem. Egy hét múlva próbálkoztunk ismét, az már sikerült, igaz, nem volt életem legnagyobb élménye, de mindketten úgy voltunk vele, hogy ezen is túl kellett esni. Azóta egyre jobb újra. :)
2010. aug. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Kivártuk a kontrollt... szépen gyógyult a gátsebem, de sajnos a belső varrataim igen érzékennyé tettek... már 3 hónap telt el, de még mindig nem az igazi, ezért sajnos ritkán vagyunk együtt... nagyon remélem, hogy később jobb lesz, mert ez nagyon nincsen jól így! Mellesleg szerintem azért nem véletlenül találták ki a 6 hetet, én félnék a fertőzéstől.
2010. aug. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nekem szerencsém volt, nem repedtem, gyakorlatilag 3 db 1 öltéses sebem lett, a szülés után már ültem, járkáltam. Ezért nem érzem, hogy várnunk kéne, de azért megpróbáljuk.
2010. aug. 2. 16:06
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
kivártuk a 6 hetet.de mesélte az egyik szülésznő a kórházban, hogy volt olyan kismama, aki év elején és év végén is szült náluk.a 6 hetes vizsgálatra már 4 hetes terhesen ment vissza:) ilyen is van, semmi baj nem volt nekik belőle:)
2010. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Mindhárom alkalommal 5-6 hetet, már nem pontosan emlékszem, melyik szülés után mennyit, csak arra, hogy az első után kivártuk a hat hetet, az biztos, a második után előbb próbálkoztunk, a harmadik után is kb.5-6 hetet vártunk, de előtte egyáltalán nem esett volna jól, mert testileg én nagyon nem voltam a topon:( Valóban, tanácsos megvárni, míg az orvos mindent rendben talál.
2010. aug. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!