Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40. hét és 5 nap, tegnap...

40. hét és 5 nap, tegnap harmadszor vizsgáltak meg a héten, végre sikerült magzatvizet nézni, tiszta volt. A vizsgálat kegyetlenül fájt. Azóta vérezgetek. Most akkor szülök vagy nem?

Figyelt kérdés
Tegnap délután óta rendszeres,mérhető fájásaim voltak egészen hajnali négyig. Éjjel fél háromkor felhívtam a szülészetet, hogy mit csináljak, mert igaz hogy 6 percenként kb. 15 másodperces fájásaim vannak, de elviselhetőek. A szülésznő azt mondta, hogy próbáljak pár órát aludni és ha reggel is folytatódik akkor menjünk be. A kórház 37km. Most reggel 7:42 és nem fáj semmim. Elegem van, reméltem hogy végre megszületik a babám, de akkor most mit tegyek? Mikor indul be végre a szülés?
2010. júl. 31. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Te szegény, remélem azóta beindultak a fájásaid, sajnos nem tudok mit mondani, csak az együttérzésemről szeretnélek biztosítani, rossz lehet a várakozás...és jó messze van a kórház tőletek...:-(


Nálunk a 40+5 héten már beindítják, ha magától nem jön...


GYors, éa könnyű szülést kívánok Neked, és kitartás!


38 hetes

2010. júl. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ahol én szültem,ott már bennt tartanak a kórházba 40.hét után!

De ne aggódj 42-43 hétig biztos nem engedik bent maradni a babát!

Könnyű szülést!!!

2010. júl. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én is így voltam kismama!

nagyon fájt az amnioszkópia

sírtam is utána én is véreztem

de nekem is pont így volt

JÓ LENNE HA ELINDULNÁL A KÓRHÁZBA !!!!!!!!!!!

2010. júl. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Eltelt a délelőtt és nem történt semmi. Pedig már táncoltam is fél órát, hátha. Holnap megint mehetek nst-re és "kínzásra". Sosem gondoltam volna, hogy ekkora macera lesz a szülés. Az anyukám négy óra alatt megszült minket, egy mukk nélkül. Nekem pedig már most világvége hangulatom van. Lassan pont a gyerekre nem bírok koncentrálni, pedig ő lenne a lényeg. Azt hiszem több gyerek nem lesz.
2010. júl. 31. 11:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a magzatvízvizsgálat után szintén vérzésem volt, aznap éjjel elkezdett folyni a magzatvíz, beindult a szülésem. Szegény, tudom mit érzel, én 8 nappal hordtam túl és minden óra legalább egy napnak tünt...

De nyugi, kibújik a baba nagyon rövid időn belül.

Kívánom a legjobbakat.

2010. júl. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy azóta már másfél éves a kisfiam, de azért leírom. Augusztus elsején este kezdődött el és másodikán negyed kettőkor értünk be a kórházba. A kisfiam pontosan reggel 6 óra 45 perckor született egészséges, formás baba. Életem legkeményebb élménye volt és a legszebb is! Egész éjjel egy labdán ültem és tekertem a csípőm, a szülésznő szerint pont azért tágultam ilyen hamar. A férjem végig velem volt, még akkor is mikor a szülés után elaltattak mert nem jött le a lepény. Hiába küldték ki ő visszajött és végig nézte. Amire a legbüszkébb vagyok, hogy egy hang nélkül csináltam végig az egészet.
2012. jan. 22. 14:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!