Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek a Weleda...

Mi a véleményetek a Weleda gátmasszázs olajról? Van aki használta szülés előtt, és sikerült a gátvédelem?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 14. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Használtam, kellemes az illata, de így is kellett a gátmetszés. Vagyis gondolkodás nélkül beleegyeztem a gátmetszésbe, nagyon féltem a szakadástól.
2020. ápr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kenegettem magam semmivel, simàn ment a gàtvèdelem. Az orvos ès a szülèsznő hozzàèrtèsètől ès együttműködőkészsègètől függ ez, nem olajos kenegetèstől. Weleda termèkek közül fogkrèmet ès dezodort próbàltam, nem.jöttek be.
2020. ápr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Megvettem de végül ki sem bontottam. A gátvédelem sikerült, semmilyen sérülésem nem lett, még egy horzsolás sem. Ez nem a kencéken múlik (sima olíva olajat használt a szülésznőm), hanem a szülést kísérő szülésznő szaktudásán és az orvoson, hogy vág-e ha kell ha nem vagy csak akkor avatkozik be ha feltétlenül szükségét látja. Illetve mint szülő nő, nem árt a fegyelmezettség, van amikor nem szabad nyomni hanem el kell sóhajtozni a tolófájást (ezt mondják mikor) de ez nem olyan egyszerű mint amilyennek hangzik, ott kell lenni fejben.
2020. ápr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!