Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr Gajdos Editnél mennyit...

Dr Gajdos Editnél mennyit kell fizetni a magánrendelésen? Szülésnél van szabott tarifája, és ha igen az mennyi?

Figyelt kérdés
Ha szült már nála valaki ,vagy hozzá jár,irna róla véleményt? Előre is köszi!
2008. nov. 20. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én márciusban szültem nála. Nem volt fogadott orvosom, egyszerűen csak pont Ő volt ügyeletben. Tudom Őt ajánlani, normális, készséges, és tőlem nehezen fogadott el pénzt. Ha adsz is Neki, szülés előtt adjátok oda!
2008. nov. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Terhesgondozáson nagyon figyelmes, kedves, sok orvosnál empatikusabbnak éreztem. Gondos, minden apróságra odafigyelő volt, bár ebből adódóan egy picit túlparáztatott semmiségek miatt (akkor még nem tudtam, hogy az). Én nagyon tudom ajánlani őt. Az árait nem nagyon ismerem, mert én csak úgy annyit adtam, amennyit gondoltam, de nem a magánrendelésén voltam. én 7000 forintra tippelek egyébként.
2008. nov. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!