Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan kismama aki szeptemb...

Van olyan kismama aki szeptember első felére van kiírva és Fehérváron fog szülni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:
szia, én szeptember 2-re vagyok kiírva a kisfiammal,első babánk és szintén fehérváron fogok szülni :-) te mikorra vagy kiírva? kisfiad, kislányod lesz? :-)
2010. júl. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Én elvileg szeptember 1-re. Bár a múltkori UH-on azt mondták csak szept.14. mert elszámolták. júl 12én volt: BPD:78mm, AC:274 mm FL:60 mm ,becsült súly 1800g. Utolsó vérzés alapján is szept.1-re jön ki, de majd meglátjuk. Első baba és kisfiút mondtak már 2x.

Van fogadott orvosod? Nekem nincs.

2010. júl. 23. 14:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, én tegnap voltam éppen a fogadott orvosomnál, én fogadtam, mert másban nem bízom, csak az enyémben. A kisfiunk most 2300 gramm, nagyon szép egészséges baba. A doki szerint jó az a szept. 2-ei dátum, de szerintem hamarabb jön majd :-) Mivel ő az első babánk lesz, lehet, hogy csak valami "féléses megérzés" :-) Ti voltatok már szülőszobalátogatáson? Mi jövő hét szerdán megyünk, feltétlenül szeretnénk részt venni rajta. - pláne, hogy ingyen van :-) :-)

Ha gondolod írj privit, legalább nem leszünk ismeretlenek, ha majd találkozunk a kórházban :-)

2010. júl. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!