Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor fog elmúlni a fájdalom?...

Mikor fog elmúlni a fájdalom? Gátvágásom volt 1 hete. Hihetetlenül fáj!

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:

kórházból már gondolom kiengedtek.

doki látott ? gátvarrás gondolom volt...


néhány megoldás:


- felfújt úszogumi -segit üléskor-

- jégkocka egy steril gumikesztyüben

- kamillás ülőfürdő


doki lásson nehogy gennyes legyen és azért legyen bajod.

ha még nem volt gátellenőrzés -kellett volna hogy legyen- és varrateltávolitás akkor kérj egy soronkivüli orvosi kontrollt.


Jobbulást Neked!

2010. júl. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hétig fájt iszonyatosan odalent mindenem,pedig a dokik szerint rendben voltam,azt leszámítva hogy el volt törve a farokcsontom!Nekem a sebem is bevérzett 2*,3 hét alatt!7,5 hós a kislányom és még a mai napig nagyon fáj néha,főleg a frontok miatt!
2010. júl. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem két hétig fájt, de annyira, hogy sírtam tőle. Akkor kezdtem Aloe First-öt használni. Attól két nap alatt elmúlt.
2010. júl. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Két hónapig nem tudtam ülni,pedig már a kórházban azt mondták,hogy milyen szépen gyógyul.Aztán lehet,hogy csak a seb nagyságához képest,mert iszonyatosan szétrepedtem,egészen a fenekemig:(Kb. 1 éves koráig nem volt az igazi...
2010. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
te úr isten!!!!!!!!tehát hónapok is lehetnek???????ooohhh istenem:(:(köszönöm a segítséget mindenkinek
2010. júl. 21. 13:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak hogy pozitív pl is legyen: Szakadtam össze-vissza, szó szerint luktól lukig (bocsi a kifejezésért) szakadtam. Az első hét borzalmas volt, aranyerem is kijött, majd ahogy kiszedték a varratokat a 7 v a 8. napon sokkal jobb lett. Már tudtam ülni is, amit addig meg se tudtam próbálni. Most 2,5 hónappal szülés után már csak akkor sajog egy kicsit, ha nagy front van.
2010. júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!