Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült mostanában valaki...

Szült mostanában valaki Szombathelyen? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hogyan kezelik a kismamákat? Ha a babámnak sajat pelust viszek, tudom használni? Ruhát vigyek neki? Kispapa a szülés közeli időben hol fog tartózkodni, mikor jöhet be? A fiókos babarendszer 0-24? Bármikor láthatom? :)
2019. nov. 9. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ott fogok szülni egy-két hét múlva. Egy 3 hete szült ismerősöm mondta, hogy vajúdásnál nem lehet bent az apuka csak kitolásnál. Pedig pont fordítva lenne logikus na mindegy :/ Állítólag ruhát nem kell vinni csak pelenkát. A többire sajnos nem tudok válaszolni de követem a kérdést :)
2019. nov. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Nekem csak decemberben lesz aktuális, és nagyon kíváncsi vagyok! XD Mondjuk örülnék ha közös lehetne minden perce... De legalább lesz ereje szurkolni. :) Pelust vinnék mindenképp lebomlósat.

Várom a további tapasztalásokat! :D

És aktívan tartom a kérdést, hogy elmondhasd te is. :)

2019. nov. 9. 09:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp figyelni fogom. Ha túlleszek végre rajta, ígérem írni fogok :)
2019. nov. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%
Nálunk vajúdásnál is bent lehetett az apuka, igazából minden a boríték vastagságától függ...
2019. nov. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!