Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hamarosan meglesz a babám....

Hamarosan meglesz a babám. Szombathelyen mik a tapasztalatok? Segítenek? Első baba lesz és nagyon félek, h. mi lesz? VIP szobán is gondolkodtunk de nem tudom milyen lehet?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok tapasztalatokat.Segítenek,baba veled van? Vagy hova kell menni ha már megvan?Köszi
2019. szept. 28. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én első babásként szerettem hogy volt azobatarsam. Volt kihez szólni, s a másik anyuka is első babás volt így összeraktuk amink volt (ki mit olvasott, mit hogy kell). Szerettem nagyon hogy volt kihez szólni s nem csak a férjem jött ment. Persze most a másodikkal jobb lenne pickt többet pihenni de az elsővel az adrenalin miatt még aludni sem tudtam 3-dik napig jóformán. Nem is éreztem fáradtnak magam 😅. Na de most jobban esne a másodikkal a csend.
2019. szept. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg átalakítás miatt nincs vip szoba. Idén már nem is lesz az biztos. Jövőre valamikor majd újra lesz, de még nem tudják mikor.

Vegyesek a tapasztalatok. Bár mióta megjelent pár cikk a szülészetről és kicsit a körmükre néztek, összeszedték magukat és sokkal több pozitív visszajelzés érkezik.

2019. szept. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi.Jó tudni.Igen a sok begatív tapasztalat szerint félek,h.mi lesz..Biztos segitség kell mert tapasztalatlan vagyok de reménykedem,h.segítőkészek lesznek..
2019. szept. 29. 19:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!