Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért ajánlják olyan sokan a...

Miért ajánlják olyan sokan a Szent Imre kórházat?

Figyelt kérdés
Szerintem rémisztő és múlt századi, hogy az anyának egy több ágyas szobában kell lennie a többi szülő nővel a kísérője nélkül vajúdás alatt. Miért választja mégis sok kismama ezt a kórházat? Az István ugyanúgy amennyire lehet természetesség párti, de ott nincs külön vajúdó szoba!
2019. nov. 6. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A statitisztikák szerint ott a legmagasabb a természetes szülés és a gátvédelem aránya. Az Istvánt ugyan nem ismerem, de nem sok kórházban lehet pl faros babát természetesen szülni és ikreket is ritkán.

Egyébként apuka is bemehet már a vajúdóba.

2019. nov. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na az jó akkor, tavaly nem lehetett még bent Apa. Az Istvánban is lehet faros babát szülni amúgy, befordítást is csinálnak. Ikreket is szültek ott többen természetesen.
2019. nov. 6. 15:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan a vbac miatt választják, eddig engedtek a vba2c-t is, de már nem
2019. nov. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert profi a szemelyzet, az orvosok és szülesznők. 2x szültem ott, a másodiknál a vajúdóban csak aludtam, mikor váltas volt, akkor indult be a buli, es ott mar a szülőszoban voltunk.
2019. nov. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Mert profik, és bíznak bennük.

A szülésznők egy kórházban sincsenek annyira profik ( egytől egyig), mint ott.


Vajúdóba valóban nem mehet az apuka (2018-ban nem mehetett), de bem is szándékozom / szábdékoztam olyan hamar menni, hogy vajúdóba kerüljek...szülőszobára feküdtem azonnal


VBAC-ben és gátvédelemben első az országban


Természetes párti- ami nem egyenlő nálam a hüvelyi szüléssel, hanem a beavatkozásmentes, zavartalan hüvelyi

2019. nov. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
En kb soha nem voltam a vajúdóban, mert 2 ujjnyi mehszajnal már át lehet menni a szülőszobába. Azelőtt meg sose volt fájásom. De a vajúdóból meg ki lehet menni apához a folyosóra is. Setalni akár...
2019. nov. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A csecsemő osztály is jó?
2019. nov. 7. 11:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezalatt mit ertesz? Nagyon elfoglaltak, de lehet fogadni is csecsemőst. Szerintem felesleges, max első babanál van talan ertelme. Mondjuk én a szülés utan max 1-2 óra utan már mentem is a babáért és soha nem toltam be hozzájuk, csak amikor ők akartak valamit vele, pl vizsgalat, fürdetés.
2019. nov. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%

Eletem legjobb dontese volt h ott szultem. A tesot is ott fogom. A szuleszet profi.


A csecsemosok kicsit nyersek, utanuk kell jarni ha akarsz valamit.

2019. nov. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!