Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1,5 eves gyereknek még vissza...

1,5 eves gyereknek még vissza tudom hozni a tejemet?

Figyelt kérdés

Mindig is csak 1 mellembol tudtam őt etetni, de az termelt annyit hogy 3-4 orankent egyen es utanna meg fejni is tudtam minden etetes utan nem is keveset.

Tudom ilyen teren szerencses voltam

Viszont meg mindig cicizne de mar alig van valami amit adhatok neki es hiaba hagyom neki napkozben is, nem akar vissza jonni a tejem

Esetleg valakinek van erre bevalt praktikája?


2019. júl. 11. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben biztos, hogy nem erőlködnék ezzel, másfél éves, a tejed elapadt, bármilyen élelmiszert ehet már.
2019. júl. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez jelenti azt, hogy elapadt a tejed, felesleges ezzel pepecselned. Kiváló tejitalok vannak már egy ekkora gyereknek, plusz kb mindent ehet már.
2019. júl. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom hogy mindent ehet mar, eszik is de ejjel koveteli, csak igy tud elaludni este, es ugyan nem lesz "ideges " vagy hogy mondjam szoval nem hisztizik hogy nem jon eleg, de mikor mar nem jon akkor nem sziv vagy cumizik hanem morzsolja/huzza es bar igy is elalszik de nekem meg faj

Elvenni meg nem akarom tole

A tapszer meg nem mogoldas mert az en lezembol csak vizet fogad el cumibol, momdhatni nem hülye, hanem gyerek, es ha ott van anya akkor mi az hogy anya cumit ad elven megy a balhé

Ezert remenykedem hogy vissza tudom meg hozni, legalabb meg egy par honapra, mert kb 2 evesen azert mar konnyebben megertheti hogy nincs

2019. júl. 11. 11:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Felesleges ezt halogatni. Három napig altatja az apja, és a negyediken már lefekvéshez sem fogja követelni.
2019. júl. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyan már... És szerinted akinek soha nem is volt teje, vagy hamar elapad? Hogy magyarázza meg a csecsemőnek, hogy nincs? Sehogy.


Tök jó, hogy ennyi ideig tudtad szoptatni. A természet meg tesz róla, hogy vége legyen. Ez van.


3 hetes korától kapott pótlást a fiam, 3 hónapos korára teljesen elapadt a tejem pedig épp csak fejen nem álltam azért, hogy visszahozzam. Cumi viszont nem kellett neki és az ujját sem szopja.


Ahogy írták 3-4 nap és túl lesz rajta.

2019. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sehogy nem tudod valószínűleg és nem is kell.

Ha valaki álmos, akkor elalszik. Lehet, hogy az első pár nap nehéz lesz, sírós lesz, de utána majd elalszik cici nélkül is.

2019. júl. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!