Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan olvasszam ki-melegítsem...

Hogyan olvasszam ki-melegítsem fel a lefagyasztott tejet?

Figyelt kérdés
Állítsam csak simán forró vízbe?Felforraljam,vagy nem kell forrásig melegíteni a tejet?Hogy szokták,és utána mennyi ideig adhatom oda a picinek?
2008. nov. 13. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak meleg vízbe tedd, ne forróba. Meglepően hamar kiolvad.

Utána lehetőleg ne tartogasd! Ha később kell, pl. elmentek valahova, vidd fagyottan, útközben kiolvad.

2008. nov. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meleg vízben szerintem is,mikroba semmiképp ne.
2008. nov. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mikroba semmikeppen.

amugy erdemes venni cumi/etelmelegitot. 4-5 ezer forint, és kesobb hasznos lesz. az enyem mintha nekem lenne kitalalva (meg mas kezdo kismamaknak), be kell allitani, hogy tej, fagyasztott cucc, vagy bebikaja, és hogy mennyi, és felmelegiti magatol, hogy jo legyen.


a masik ok, ami miatt vettem, hogy ezzel par perc alatt meleg lesz, és nem kell a babócának várnia. (bár tény, hogy kibirna :))

2008. nov. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat:)
2008. nov. 13. 13:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Utosó válaszolónak: Te hol vetted az ételmelegítőt,milyen fajta,mert én is vennék egyet,ha ilyen praktikus:)
2008. nov. 13. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!