Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha a baba bealszik a cicin...

Ha a baba bealszik a cicin akkor elvileg jollakott?

Figyelt kérdés
gyakran csinálja 2hós babám,h bealszik...aztán pár perc,felriad és enne még.aztánmegint bealszik..de fél ora szopi után már ne játszuk ezt ugye?ha keveset is evett kb 60at,akkor se adjak már neki rá cicit?mert akkor nagyon hosszu lenne 1etetés,már jöhetne is a következő kb
2010. júl. 8. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem lakott jól, csak még nem elég erős hozzá, hogy egyfolytában egyen. Ugyanabból a ciciből etesd tovább, ha még kér utána. Igazából mindenki úgy trénírozza a gyerekét ahogy akarja, de igény szerint ha szoptatod akkor az ő igényeihez igazodsz, és majd be fog állni, hogy mikor mennyi időnként lesz igénye az evésre. Ennyi idős gyereknél, főleg nyári melegben teljesen normális hogy sűrűn kér enni, hiszen szomjas is.
2010. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 6 hónapos, de még mos is bealszik, ha nagyon fáradt, szopik kicsit, s beájul. Kicsit várok és finoman felébresztem, hogy egyen még, lakjon jól.
2010. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne játszuk ezt fél óra szopi után? Ő nem játszik, ő még gyorsan elfárad. Ha igényli még, akkor ne éheztesd! :)
2010. júl. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mi 5 hetesek vagyunk.. nekem az vált be.. h mikor bealszik megbüfiztetem a vállamon.. és akkor pozíciót váltunk.. ha erre sem kel fel.. akkor beteszem az ágyába.. és akkor szinte mindig felébred.. mert nem érzi h ott vagyok.. és akkor újra szopi... így megvagyunk általában 30-40perc alatt
2010. júl. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xStefix ***** válasza:

A szopi nem egyenlő az etetéssel, sokkal több annál! (Pl. nyugtató funkciója is van, részben ezért is alszanak be rajta a babák.)

Egyébként pedig egyetértek az előttem szólókkal. :)

2010. júl. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!