Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Bimbóvédővel szoptató anyukák!...

Bimbóvédővel szoptató anyukák! Meddig lehet így szoptatni? Igaz, hogy hamarabb elapad a tej?

Figyelt kérdés
Sajnos befelé forduló mellbimbóm van, így csak bimbóvédővel tudok szoptatni. Mire számítsak? Köszi!
2010. jún. 24. 12:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mi is Mam-os bimbóvédővel kezdtük és 4 hónapos korában megpróbáltam anélkül és azóta bimbóvédő nélkül szoptatok én is.
2010. jún. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom: medala bimbóvédőt kaptam a kórházba, azzal evett a babám, 3-4 hónaposan már egyre többet raktam rá anélkül (pl az első 10 percet védővel, utána már anélkül evett) mígnem végleg elhagytuk. Most 7 hónapos, még mindig szopik, és annyira jó, hogy tényleg érzem azt az "előkapom és ehet" érzést. Addig olyan macera volt, de megérte.

És nem is lett belőle cumizavar, pedig cumisüveget is kapott esténként, meg néha cumit is. Babája válogatja.

2010. jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ellaposodó bimbóm van, Avent minit használtam. 11,5 hónapig szoptattam, tejem lett volna még, de a lányom már nem kért belőlem :) Nekem nem ment nélküle, mert ahogy egy pillanatra abbahagyta a szívást, már simult is vissza laposba a bimbóm.
2010. jún. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
36%

Szia !

Kb.2hét alatt elment a tejem tőle,a nagyobbik fiam tápszeres lett,a kisebbiknél kibírtam hogy fáj,még mindig főként szopizik,7hónapos.

2010. jún. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
1. vagyok, nekem nem a fájdalom miatt kellett a bimbóvédő, én is "kibírtam" :S
2010. jún. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 xStefix ***** válasza:

Itt találhattok leírást a befelé forduló mellbimbóhoz:

[link]

Egy másik cikkben egyébként ilyen esetre nem bimbóvédőt, hanem bimbókiemelőt javasolnak!

2010. jún. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!