Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Bimbóvédővel szoptató anyukák!...

Bimbóvédővel szoptató anyukák! Meddig lehet így szoptatni? Igaz, hogy hamarabb elapad a tej?

Figyelt kérdés
Sajnos befelé forduló mellbimbóm van, így csak bimbóvédővel tudok szoptatni. Mire számítsak? Köszi!
2010. jún. 24. 12:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Bimbóvédővel szoptattam és úgy ellett apasztani a tejem, amikor a gyerkőc már nem akart szopizni, szóval nem hiszem, hogy ez az apadás törvényszerű.


Ha esetleg kevés a tejed, akor érdemes megpróbálni nélküle!

2010. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Meddig szoptattál bimbóvédővel?
2010. jún. 24. 13:56
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem jelenleg 5 hónapos a kisfiam, és én kezdettől csak bimbóvédővel szoptattam, semmiképp sem akarta bekapni a kis mellbimbómat. Szépen gyarapodott a kezdettöl fogva, az első hónapban 1000 grammot hizott a masodikban 1200-at, majd 750-et. Igaz, viszonylag kis súllyal született, 2730 gramm. Én avent-es bimbóvédőt használok, a kisebb méretüt.

További jo szoptatást kivánok Neked

2010. jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
8 hónapig
2010. jún. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én sajna csak 2 hónapig, mert a lányom sehogy nem bírta megszokni, folyton kiköpte, sírt, nem evett. De fejni 6 hós koráig tudtam.
2010. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

6 és fél hónapja szoptatok bimbóvédővel és még mindig elég tejem van (még a főzelékbe is jut :)

Az én babám nem szerette az aventost, gyógyszertárban vettem más típusút. Szóval ha nem fogadja el az egyik fajtát, próbálkozz mással, de ne add fel a szoptatást!

2010. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 xStefix ***** válasza:

Én 4 hónapig szoptattam vele, utána rövid idő alatt sikerült elhagynunk és már 2 éve szoptatok nélküle. Mi MAM-os védőt használtunk, ez vékony hártyaszerű szilikon, ami tejesen rásimul a mellre, nekünk nagyon bevált! Az Aventos, amit a boltban néztem, totál rossznak tűnt, merev kúp az egész. Nem tudom, melyik baba bírja abba beleszívni a bimbót...

Szerintem érdemes lenne majd megpróbálni elhagyni is, ha hamarabb nem, akkor abban az időszakban, amikor kezdi felfedezni és a szájába tömködni a kezét. Nekünk is ekkor sikerült, innentől már nem volt számára fujjogós a bőr érzése a szájában.

A befelé forduló mellbimbóra egyébként több hasznos trükk is van, mert az sajna tény, hogy a védő legtöbbször nehezíti a szopást, csökkenti a mellet érő ingert és így akadályozhatja a tejtermelést is.

2010. jún. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
mi is kezdetektol hasznaljuk es eszunk rendesen. :) ez csak azoknak erdemes akiknek a mellbimbojuk befele van ill. erzekeny.
2010. jún. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, aranyosak vagytok!

Kedves Utolsó! Milyen trükkök vannak a befelé forduló mellbimbóra?

2010. jún. 24. 17:34
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti, bocsánat, közben már válaszolt más is. :)
2010. jún. 24. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!