Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Genetikától függ hogy mennyi...

Genetikától függ hogy mennyi tejem lesz?

Figyelt kérdés
Augusztusban fogok szülni. És eddig semmi jelet nem tapasztalom annak hogy megnőtt volna a mellem(nincsenek nagy melleim)de úgy hallottam a mellméret nem befolyásolja a tejtermelést, mert ugye csak zsírszövet. Akkor a genetikától függhet ugye? Köszönöm a válaszokat ☺

2018. jún. 6. 00:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a család női tagjai nem tudtak szoptatni,szűlés elött megkaptam hogy biztos nem tudok mert ök sem tudtak.5 hónapos a lányom és szoptatom.
2018. jún. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Anyum anno 4 hónapig szoptatott, anyósom olyan 2-3 hónapig. Én és párom tesója ehhez képest évekig. Ne riadj vissza a genetikától :-)
2018. jún. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!