Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha sok Laktoherb teát iszom,...

Ha sok Laktoherb teát iszom, attól lehet "vizesebb" a tejem?

Figyelt kérdés
Itt olvastam valahol, hogy a laktoherb apaszthatja is a tejet,ha folyamatosan alkalmazzuk. Elhatároztam, hogy kicsit lassítok! Eddig napi 4 filtert ittam, nem is volt semmi probléma. Kihagytam 1 napot, utána csak 2-t ittam naponta kb 3 napig. Tegnap már megint 4-t ittam, és most szopizás után azt vettem észre, hogy amit lefejek tej, az nem olyan zsíros és sűrű, mint amilyen szokott lenni. Meg amikor szünetet tartottam, akkor nem is gyűlt fel annyira a mellem, nem keményedett be pl, de mindig volt annyi, amennyi kellett.Nem mindig a mellszívóval fejem, így nem látom mindig, hogy milyen, tehát lehet, hogy máskor is volt így, csak nem tűnt fel. Vagy lehet, hogy kevesebb hasznos dolgot ettem(hús, sajt, "zsír")? Lehet, hogy kicsit bugyuta a kérdés, de ha valakinek van valami ötlete, írjon. Ja, és amikor régebben is 4-t ittam naponta, akkor sem nagyon vettem észre ilyesmit. Köszi szépen!
2008. okt. 19. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
A tej állaga változik, idővel már nem olyan zsíros mint az elején, de az nem azt jelenti hogy nem tápláló. Hogy a teával ez mennyire függ össze nem tudom én is ittam ezt a teát és nem tapasztaltam olyan különbséget.
2008. okt. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2008. okt. 19. 18:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak fejtem, nem tudtam szoptatni, és Laktoherb teát ittam hónapokig. A tej nem egyforma mindig. Volt, hogy napokig nem tudtam enni, csak pár szem gyümölcsöt, olyan beteg voltam, a tejen mégis ott ült a centis zsírréteg. :) Nyáron, vagy ha melegebb van, több a vizes, kékes színű előtej, amit a mell tartályai tárolnak. Volt, hogy egy egész deci csak ebből állt. Ha hidegebb volt, kevesebb lett az előtej, és zsírosabb a "hátsó tej" (ami szopi közben termelődik). Jól vagyunk megalkotva. :D
2008. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!