Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet folyamatosan inni a...

Lehet folyamatosan inni a laktoherb tejszaporító teát?

Figyelt kérdés
a védőnőtől azt hallottam, hogy egy idő után pont az ellenkező hatást váltják ki a tejszaporító teák... remélem, h ez hülyeség...
2011. júl. 3. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A feleségem amíg szoptatott végig azt itta! Tea helyett, üdítő helyett, napi két litert is képes volt meginni belőle! Hogy ellenkezőleg hatna? Gyakorlatilag egész nap feszültek a mellei, és a nagyobbik gyerkünket 2,5 éves koráig szoptatta!

:D

2011. júl. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

1 évig ittam, és volt hatása.

Én azt olvastam, hogy ha választottál egy tejszaporító módot, akkor azon ne változtass, ill. egyszerre ne alkalmazz többfélét (pl laktoherb + bogyók), mert kiolthatják egymás hatását.

2011. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ittam vagy egy évig, 27 hónapja szoptatok
2011. júl. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

22.15! ez igaz lenne?

Én nagyon kínlódok a termeléssel, ezért mindent bevetek (egyszerre), és semmi, sőt egyre rosszabb..

Akkor egyfélét alkalmazzak inkább?? Kipróbálom!

2011. júl. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ittam, de nekem nem használt. Viszont jól esett a meleg tea télen. Aztán véletlenül abbahagytam és nem lett kevesebb tejem. Utána már rendes teát ittam, az mégis finomabb volt. :)
2011. júl. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

08:45-nek


Így hallottam, és nem kísérleteztem mással, mert a tea bevált. De nem 1-2 csészével ittam ahogy a dobozon van, hanem az első hetekben napi 3 litert, fél literbe egy filtert áztatva, és utána minimum napi 1 litert. Mellette sok folyadék kell, főleg rostosok (barack, kajszi). A sok víz, sima gyümölcstea nekem nem használt, és bizony kellett egy csomó szénhidrát is. Amikor az eredeti súlyomra visszafogytam (50 kg), akkor kezdett kevesebb tejem lenni.

2011. júl. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, megnyugtattatok :)
2011. júl. 4. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!