Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miből itassam újszülött babám?

Miből itassam újszülött babám?

Figyelt kérdés

Egy hetes múlt. Pótlást kell kapnia. Félek, hogy ha cumisüvegből kap, akkor lusta lesz szopizni, viszont a kanalazunk, akkor kb. 60-70 percig tart egy etetés, hiszen kb. 40 percig szopizik. A poharat pedig fogja a kis kezével és segít nekem adagolni.

Ki hogy csinálta?


2008. okt. 16. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia én cumisüveget használtam.Nagyon féltem hogy ráfog szokni és nemkell neki már a cici,de nem így történt.Kanalazni nagyon nemszerettem mert nagyon sok levegőt nyelt és fájt tőle a hasa.Én csak estére adtam pótlást,napközben szopiztattam óránként cicizett,és meglett az eredménye 3 hetessen elhagytuk a hozzátáplálást,és azóta anyatejessek vagyunk.4honapossak lesszünk holnap.
2008. okt. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Poharat javasolnám!
2008. okt. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenek előtt a gyakoribb mellre tételt javasolnám.Mindeközben inkább poharat.Ha ügyes és segít megtanulja,hogyan használja.
2008. okt. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mindenképpen inkább poharazzatok, amíg van remény arra, hogy a szoptatással tudod növelni a tej mennyiségét. Mindig szopi után próbáld itatni. A pici babák gyönyörűen tudnak pohárból inni, nem is gondolná az ember, milyen gyorsan megtanulják.

-Macska-

2008. okt. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszertárban lehet kapni egy olyan itatópoharat, ami kicsit hasonlít egy félbevágott teáskancsóra, az egyik oldala hosszúkás (nincs teteje). Vagy mintha egy műanyag poharat megpróbálnál összenyomni a kezeddel, így ovális lesz, na valami hasonló a kinézete. Nem tudom sajnos szemléletesebben leírni, de talán a gyógyszerész meg tudja mutatni. Így nem issza le magát és mégsem cumi. Nekünk nagyon bejött!
2008. okt. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan adjál cumisüvegből pótlást nem fog rászokni én is attól féltem és a kicsi ugyanúgy szopizott nem zavart be semmibe.Ha a pohárból olyan ügyesen iszik mint ahogy írod akkor itasd abból.Döntsd el nektek melyik a jobb.
2008. okt. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti vagyok: próbálhatod felváltva is, mert ha elmentek valahová sétálni babakocsival, vagy zötykölődtök a kocsiban jobb a zárt cumisüveg, különben szétfolyik az egész cucc... A gyerekek különbséget tudnak tenni cumi-pohár-cici között! :)
2008. okt. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
1 hetes babának pohár?És mégis hogyan??Nem lesz semmi gond, ha cumisüvegből adod neki. ajánlom az avent cumisüvegeket, mert azt a babának ugyan olyan erősen kell szívnia, mint a cicit, az direkt ilyen. nem fogja elhagyni a cicit, csak próbáld a cicit előtérbe helyezni...
2008. okt. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!