Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatejes babám miért viselked...

Anyatejes babám miért viselkedik másképp séta közben?

Figyelt kérdés

Még csak négy hetes, igény szerint szoptatott baba.

Itthon állandóan a cicin lóg, az a fogalom, hogy "két etetés között" nem létezik. Délelőtt nézelődik fél órát, és ennyi.

De ha el kell mennünk (pl. orvoshoz), akkor szinte végig alszik. Egyszer felkel enni, de akár több órát is alszik.

Délutáni séták alatt szintén: még ha induláskor sír is, hamar bealszik, és azt az órát átalussza.

Itthon próbáltam hordozni, de nem jött be, akkor is mellre kéreckedik. (Ilyenkor eszik is, nem csak komfortszopizni akar.)

Hogy lehet ez?

Mivel lehet elérni, hogy itthon is aludjon két etetés között?

Rendesen fejlődik, súlya, hossza megfelelő.



2017. ápr. 3. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimplán a legtöbb ilyen korú babára még így hat a levegő. Az én lányom tápszeres volt, de kb 3-4 hónapig csak aludt a levegőn.
2017. ápr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ebben semmi kulonos nincs, az osszes babat elnyomja a levego, az enyemek is cicifuggok voltak, bent max fel orakat aludtak cicin, de a babakocsiba, foleg telen a jo kis 0 fokbam vagy 3-4 ora hosszat húzták a lóbőrt
2017. ápr. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülj annak, hogy kint ilyen sokat alszik. Nekem kint is hordozóban szeret lenni és úgy sem alszik olyan sokat.
2017. ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!