Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szoptatással lehet megszabad...

A szoptatással lehet megszabadulni fölös kilóktól? 4 hete szültem és kb.7 kg felesleg van rajtam,10 kg ment le szülés után.

Figyelt kérdés
2008. okt. 11. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki!Én 16ot szedtem fel és 13van rajtam,ennyivel jöttem ki a kházból is-tök vizes voltam,meg is lepődtem azt hittem több jön le,mert csak a baba volt3400gr...na mindegy egy deka nem ment le,igaz nem is diétázom a tejcsi miatt...sztem alkat függő,hogy lemegy ,stagnál vagy hízik az ember.
2008. okt. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szia én 18 hónapig szoptattam és nem tudtam lefogyn sőt azóta is rajtam van 15 kg plusszal küzdök
2008. okt. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez mindenkinel mas. En 16 kilo plusszal mentem szulni (csaszar volt), egy deka sem ment le szules utan, pedig kiott a babo es egy csomo vert is vesztettem, viszont a szoptatassal 2 honap alatt lement az osszes kilo, es most 4 honappal szules utan minden regi nadragom ram jon. Valoszinuleg neked is gyorsan le fog menni az a 7 kilo, ha mar 10 konnyen leugrott a szules utan, de szoptatas alatt is figyelj arra, hogy ne egyel sok edesseget, es zsirosat.
2008. okt. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szülés után még 4 kgot fogytam, és azóta is tartom.

4 hós a lányom

2008. okt. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a szoptatás befejezése után kezdtem el magamtól fogyni, semmi különös változás nem volt pedig az életvitelemben. Még 3 kg van rajtam, a kb. 15-ből.
2008. okt. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!