Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Novekedesi ugras 3 hetesen,...

Novekedesi ugras 3 hetesen, de meddig?

Figyelt kérdés
3 hetes a babám, mostanában állandóan cicin lógna. Szopik 20-30 percet, 15 percig elnézelodik utana keresi a cicit es uvolt ha nem talalja meg. En megprobalom huzni, hogy legyen 1 ora legalabb 2 szopi kozott, de addig csak sir, nem tudom lekotni a figyelmet semmivel. Szoptatnam surubben is, de a melleim mar kivannak, annyira faj, hogy sirok, mikor bekapja, 2 perc utan jobb, de meg akkor is faj, masra nem tudok figyelni... Mar az is faj ha a felso er a mellemhez. 10 perc utan beajul a cicin es utana mar nem sziv olyan gyakran es erosen. Mar 4 napja tart. Novekedesi ugras lenne? Es meddig fog meg igy menni? Mindig ennyire fog fajni a szoptatas?
2017. febr. 10. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudod mérni mennyit szopik?

Nem vagyok a méregetés híve, de ilyen esetben mégis,hisz lehet kevesebb valamiért a tejed-ami a fájdalom okozta stressztől is lehet.

Addig használj esetleg bimbóvédőt, vagy ilyen mellápoló krémet.

2017. febr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom merni, mert sajnos nincs babamerlegunk, nem akartam venni, mert tudtam, hogy akkor minden etetes lemernek, ami csak stresszt etedmenyezne. Bimbovedot probaltam, talan meg jobban faj vele... A mellem egyebkent nem sebes csak extra erzekeny meg egy erintesre is. Kremet is probaltam, nem valt be, jobban felpuhitotta a bimboudvart igy az meg erzekenyebb lett. Egyedul a par csepp anyatej segitett valamit, de ugye a fajdalmat az sem mulasztotta el.
2017. febr. 10. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Lanolint használj, lansinohnak van nagyon jó. Kb egy tubus elég is lesz, később már nem kell olyan sűrűn kenni. Pár nap és be kell állnia, max egy hét. Lehet a hasa fáj, próbáld meg babakocsiba tologatni otthon (gondolom még nem mentetek ki), hason altatni (nekem mindkettő csak úgy aludt el), ha már nem szopik adj neki cumit, ilyenkor már nem lesz cumizavaros.
2017. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez volt! 3 hetesen kezdodott és nálunk egy hétig tartott... azt hittem kirohanok a világból mire végre vége lett. 4-5 nap környékére mar amikor újra sírt ki rohantam a fürdőbe 5 percet bogni előtte annyira ki voltam. A mellembe karmoltam h ne a bimbo fájdalmat érezzem amíg elmúlik. De azóta jobb és elmúlt, a picur pedig kizsarolta magának a több tejet 😁

Kitartás!

2017. febr. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%
Lehet rossz anyának fogok ettől tűnni, de leírom én hogy tettem a fájdalom ellen: eleinte nem jól kapta be, azért is fájt annyira, ha jól kap rá, akkor nem szabad fájnia, akármilyen sűrűn szopik is a pici. ezért mikor éreztem, hogy nem jó, nagyon fáj (már csillagokat láttam a fájdalomtól) kihúztam a szájából. nem tetszett neki, de igenis csak akkor hagytam szopizni tovább, ha nem fájt. 2 nap alatt megtanult rendesen szopizni így, szépen begyógyult a seb is :)
2017. febr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!