Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Bal mellemben már alig van...

Bal mellemben már alig van tej, nagyon félek, hogy el fog apadni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 óránként max 20 ml-t tudok lefejni belőle. szedek mindenféle homeopátiás bogyót, more milk, tea, stb.. semmi eredménye.. el vagyok keseredve, mert 1 mellből nem tudom a 3 hónapos kisbabám farkasétvágyát csillapitani. Tápszert nem szeretnék neki adni,csak ha muszály.
2008. okt. 9. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj gyakrabban fejni vagy mellre tenni a babát.
2008. okt. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tutti tipp, de hátha beválik: egyél vacsorára egy nagy adag tejbegrízt, és korán feküdj le aludni. 3 liter folyadékot megiszol egy nap? Pihensz eleget? Eszel rendszeresen, kb. 5x egy nap?

Még egy tipp: ahányszor csak kéri, tedd mellre a babádat, és hagyd rajta, ameddig jólesik neki. Én a mellgyulladás után éreztem, hogy a jobb mellemben kevés a tej, és úgy próbáltam visszahozni, hogy akár 1-2 órát is aludt rajta a picim, közben nyammogott (ami által termelődik a tej). Közben aludtam is vele, úgyhogy a pihenés is megvolt.

Remélem, sikerül visszaállítani a tejcidet!

2008. okt. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom milyen homeós bogyókat szedsz de ha tejserkentésre szeded azonnal hagyd abba! Ha nézegeted ezt az oldalt rendszeresen mindenhonnan az ömlik,hogy a homeós bogyókat csak addig szabad szedni amíg beindul a etj ,mert különben apaszt:Én sem tudtam majdnem ráment a tejem.Különben igazuk van az előttem szólóknak,még annyit,h.segít az alkohol mentes sör is és a madártej is.És fejj sokat ,nekem bejön még a hipp tea is.Ma pl csak aqzért mett nem szívott ki rendesen a baba mindent és fájt lefejtem a rosszabbik ciciből 60ml -t,h.De ne hidd,h.ilyen könnyen ment nekem is,sőt még most is ingadozik sokszor.2hónapig keményen küzdöttem a tejért.Ha tudok segítek,írj nyugodtan és leírom részletesebben:)3hónapos baba anyukája
2008. okt. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!