Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4 hónapos babámnak sokszor...

4 hónapos babámnak sokszor kevés már 1 cici. (Csak anyatejes,3-4 óránként eszik, éjszaka alszik. ) Ha mindig megszoptatom 2 mellből, azzal nő a tejmennyiség?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 08:20
 1/8 anonim válasza:
20%
nem!!!De ha 4 hónapos akkor már adj neki mást is az én fiamat már 3 hónapos korába kezdtem cumisüvegből vagy kanállal pépesített gyümölcsöket vagy répát adni és már szintem nem is igényli a tejet sőt el sem akarja mostanában fogadni és az orvos is mondta így kell ezt csinálni minél korábban szoktatni az ízekhez főleg a gyümölcsökhöz mert egészségesek és jót tesznek a pici fejlődésének!!!!Próbálkozz ezzel nekem és ismerőseimnek bevált és a baba is szépen fejlődik!!!!!
2010. máj. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem szeretnék még mást adni neki, ha elég lesz a tejem, akkor csak 6 hónapos korában kezdenénk el a hozzátáplálást. Szeret szopizni :)
2010. máj. 6. 08:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem mikor ilyen gondom volt,kb 2-3 napig 2 ciciből evett,aztán visszaállt az eredeti rend.Most 5 hónapos,csak anyatejes és elég neki 1 cici egyszerre.
2010. máj. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nyugodtan szoptasd surubben ha igenyli, az noveli a tejmennyiseget, enni raer kesobb is. Sok jo infot talalsz a www.lll.hu-n


egy szopis baba anyukaja

2010. máj. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem úgy lesz, hogy pár nap után újra elég lesz 1 cici is. Próbálok nyugodt maradni és pihenni. És etetek kettőből :)
2010. máj. 6. 09:45
 6/8 xStefix ***** válasza:
100%

Igen! De készülj fel rá, hogy pár napig többször fog szopizni, mert az átmenetileg kisebb adagokkal egyszerre nem fogja tudni megtömni a pocakját, így hamarabb fog megéhezni is. Akkor se ess kétségbe, ha ilyenkor totál üresnek tűnsz, mert nem vagy az. Csak szoptasd meg ahányszor kéri (éjszaka is, az különösen hatékony serkentő!) és pár nap múlva "csodát" láthatsz. ;)

Amit az első válaszoló leírt, az a korai elválasztás tutibiztos receptje. Pár hét és végleg el fog apadni, ez borítékolt. Sajnálom, hogy ezt nem tudja, sőt még azt is hiszi, hogy ezzel mekkora jót tesz, pedig nem. De legalább te nem lépsz a nyomdokaiba, Kérdező...

2010. máj. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást :)
2010. máj. 6. 22:55
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Úr Isten! Hogy lehet ilyet írni, hogy egy csak anyatejjel táplált babának már 3 hónaposan répát stb. kell adni? Ehet még annyit az életben, amennyit csak akar, tejci viszont csak most van neki. Annál jobb vitamin nincs a földön. Ha nem elég az egy cici, kínáld meg a másikkal is. Esetleg tedd gyakrabban mellre. Biztos, hogy növekedni fog a tej mennyisége.
2010. máj. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!