Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet, hogy estére elfogy a...

Lehet, hogy estére elfogy a tejem?

Figyelt kérdés
10 hónapos a fiam-nem volt semmi stressz,különösebb fáradtság sem.lehet,hogy fáradt enni,de mintha nem lenne elég a tej.napközben még többször kap-tegnap fejtem is-de ettől csak többnek kéne lenni..nem? ilyenkor tápszert irnak fel?
2008. okt. 6. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Van olyan, hogy estére kevesebb a tej, nem kell hozzá stressz. Ha még csak szoptatod, akkor arra figyelj, hogy a súlya ne csökkenjen a babának. Gyerekorvosok általában akkor javasolják a tápszer felírását, ha ez történik. Egyébként egy 10 hónapos babának már adhatsz este tejpépet, és ha még utána szopik, akkor biztos, hogy nem marad éhen.
2008. okt. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10 hónapos a fiad és még mindíg csak anyatejet kap? 6 hónapos kortól normális a hozzátáplálás,te mikor akarod elkezdeni? Amellett még mehet az anyatej akár 2 éves koráig is,de úgy elég lenne a kevesebb is. A fiadat már szoktatni kéne az ízekhez és a gyomrát is "terhelni" kellene mással. A védőnőd vagy az orvosod nem mondta?
2008. okt. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Estére kevesebb az anyatej, mert ami termelődik az sokkal kalória és zsírdúsabb, kevesebbel is jóllakik a baba. Esetleg kínáld meg mindkettőből ha az egyiket már mind megette. A fejés akkor hatásos ha sikerül kiváltanod a tejleadó reflexet és pár nap alatt biztosan megnő a mennyiség, és szerintem ha mindezidáig elég volt akkor biztosan nem lett kevés.
2008. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én nem irtam,hogy csak azt kap.már régen megkezdtem a hozzátáplálást-csak nem iszik mást,igy étkezések után van,hogy még szopik.reggel-és este pedig tejet kap kizárólag.
2008. okt. 8. 20:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!