Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Estere elfogy a tejem! Mit...

Estere elfogy a tejem! Mit tegyek? Bovebben lent!

Figyelt kérdés
3 hetes a babam, egesz nap kb. 3-4-5 orankent szopizik. soha nem ebresztem fel, magatol kel, azert csak ilyen ritkan. estere az ejszakai lefekveshez nincs eleg tejem es csak szopizik uresbe, aztan meg ordit es ha adok neki tapot, abbol belakmarozik mohon es utana alszik egy csomot! mit tegyek, hogy estere is legyen tejem?
2010. márc. 30. 17:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
tejszaporító tea (legjobb a naturland fitolac), görögszéna mag, homeopátiás szerek. + fejjed sokszor és szopiztass minél többször. pihenj minél többet és legyél nyugodt környezetben hátha... este amúgy is többet eszik a legtöbb baba, valószínűleg azért nem elég neki. de legalább napközben van elég tejed!!! az enyém még a tápit is utálja, nem tudtam volna, mit adtam volna neki, ha nem lett volna elég a tejem és néha nekem sem volt elég estére, akkor jött a fagyasztott anyatej, meg a para, amikor már 1 üvegnyi volt a hűtőben.
2010. márc. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen sokáig bírja napközben kaja nélkül, akkor iktass be közbe egy-egy fejést, és azt add oda este. Nekem volt, hogy sikerült így megoldani, aztán a babám elkezdett sűrűbben enni, és már nem tudtam közben fejni, így maradt estére a tápszer. Most 2és fél hónapos, és nálunk ez már kezd beállni, hogy estére tápot kap. Szerintem az a legfontosabb hogy ne éhezzen!
2010. márc. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is a fejést ajánlanám. Én egy reggeli fejéssel kezdtem, nemrég már este is kellett, mára már ott tartok, hogy reggel-napközben(akár 2szer is)és este is kell fejnem,mert egyszerűen annyira folyik a mellem(amellett,h a fiacskám 100-130akat eszik)


7 hetes babó anyucija

2010. márc. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja,és már kb egy hónapja nem iszom tejszaporító teát! Sokat iszom(vagy 4 litert)és rendesen étkezem.

Előző voltam

2010. márc. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bocs a kérdésért? Többiek, mivel fejtek?
2010. márc. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Aventes kézivel.Előző voltam
2010. márc. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

nagyon koszonom a valaszokat! mer meg is van az aventes fejom, ma sterilizalom es nekiallok hasznalni! a tegnap este is ugyanugy telt, mint eddig, evett tolem, majd orditott vegul benyalt meg 60ml tapot es aludt 5 orat!

boldog babazast es jo egeszseget nektek!

2010. márc. 31. 11:40
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is a reggel meg éjszaka lefejt tejet eszi este cumiból, ha kevés neki a cici.
2010. márc. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam,hogy ne kelljen tápszerrel kiegészíteni minden este,hogy 8kor megetettem és utána minden este 11kor(lefekvés elött) nekiálltam fejni,hogy másnap estére a kiegészítés már anyatej legyen.Így nagyon jól bevállt.

Minden este az előző 11-es tejcsit kapta meg.

És már nem próbálkoztam este ciciből mert tudtam hogy kevés van.Így du.5-körül evett belőle utoljára. 5-11ig pedig olyan sok összegyűlt,hogy másnap estére bőven elég volt. És ez így ment hónapról,hónapra és nagyon bevált,mert csak párszor kellett tápszerhez nyúlnuk.


Sok sikert!!!



Én Aventes elektromossal fejek.

2010. márc. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az utolsótól kérdezném, hogy ha én este 11-kor csak nagyon kevés tejet tudok lefejni, akkot is van értelme? Meg tudna növekedni így a tej mennyisége? Mert én 7-kor szoptatok utoljára, de kevés, és akkor kapja a tápot.
2010. márc. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!