Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4hetes a kislányom, eddig...

4hetes a kislányom, eddig volt tejcsi elég,sokszor még egy ciciből is jóllakott, 2 napja azonban nem elég, pedig mind a kettőt kiszívja. Nem lesz tejem?

Figyelt kérdés

Megijedtem!

Tegnap nem ettem rendesen,nincs étvágyam, úgy kell magamba erőltetni minden falatot.Mit csináljak?Segítsetek!Visszajöhet még a tejem?


2008. okt. 5. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp nyugodj meg,ha nincs étvágyad,azért próbálj meg sokat inni,esetleg tejserkentő teákat,és lehet kapni homeopátiás golyókat ami segít,nekem a ricinus communis vált be.De lehet nálad az is elég ha minél gyakrabban mellre teszed,és ha megjön az étvágyad is pláne.

A legfontosabb ,hogy ne pánikolj,azzal többet ártasz.Nekem is akkor lett kevesebb amikor a kórházi utolsó 2 nap alig ettem,aztán itthon ráhúztam,sok folyadékkal,és a golyóval amit írtam.Sok sikert!

2008. okt. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, nagyon jó tanácsokat írt. A másik homeopátiás bogyó a Urtica urens 5 ch, próbáld ki, hogy neked melyik a jobb. Tényleg ne aggódj, mert a tejtermelésben, és a kicsi étvágyában is vannak hullámok. Én is megijedtem ilyenkor, de a sok folyadék tényleg segít. És 6 hónapos koráig még a fagyasztóba is jutott tejcsi.

Ja és persze, miest tudsz enni, tedd azt, még ha csak kis mennyiség is esik jól.

2008. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Próbáld meg az urtica urens 5 ch-s homeós bogyót. Csodát tesz!

Fél órával a bogyó beszedése előtt és után nem szabad enni és inni

2008. okt. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Írjátok már le légyszíves, hogy hogy kell pontosan szedni az urtica urens 5ch-t, mert a gyógyszertárba most vettem 2 dobozzal. Köszi
2008. okt. 7. 14:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Napi 3x 5 golyót,5 napig max egy hétig, és elvileg beinditja!
2008. okt. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért csak pár napig kell szedni a homeopátiás urticát meg ricinust? Én úgy tudom, hogy folyamatosan lehet szedni szoptatás alatt.
2008. nov. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!