Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Feltétlen szükség van szoptató...

Feltétlen szükség van szoptatós melltartóra? Vagy megteszi egy olyan, aminek a pántja levehető, és így lehajtható?

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég bajos lesz bajlódni a levehető pántossal, én inkább a szoptatóst ajánlom.
2008. okt. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában csak eg (vagy egy fél) szabad kezed van arra, hogy a melltartóval bíbelődj. Ez szerintem kevés a levehető pántoshoz. Én azt csináltam, hogy 2 db szoptatós melltartót vettem, arra az esetre, ha nem itthon szoptatnék és itthonra jó volt a hagyományos "push up" mentes, nem merevített változat. Azt simán a mellem alá hajtottam és kényelmes volt úgy is.
2008. okt. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

vegyél szoptatós melltartót, megéri majd meglátod..!



4 hónapos kisfiú anyukája

2008. okt. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem otthon szoptatsz, akkor jobb a szoptatós melltartó. Házi használatra bármelyik, kényelmes melltartó megteszi.
2008. okt. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal praktikusabb, bár nem igazán esztétikus a szoptatós melltartó. vagy még esetleg a sport melltartó. Ha egyet veszel, az még nem olyan nagy összeg, ha mégsem válik be. Fontos viszont, hogy merevítőset ne használj, mert az elszoríthatja a tejcsatornákat (mondjuk nekem most kényelmetlen is).
2008. okt. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!