Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok nekem egy jó...

Ajánlanátok nekem egy jó leesésgátlót, ami lehajtható?

Figyelt kérdés

Kisfiam 17 hónapos, nem marad meg a kiságyban. Egy felnőtt heverő van a szobájában (matracos) azt nagyon szereti, de félek hogy leesik róla. Nézegettem a neten a leesésgátlókat, de nem tudom melyik fajtát lenne érdemes megvenni.

Fa vagy hálós? És ezek lehajthatóak?

Akinek van ilyen, légyszi írja meg a tapasztalatát!

Köszönöm a válaszokat!


2010. dec. 2. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
2 hete vettünk az IKEA-ban sima fa leesésgátlót. Semmi extra nincsen benne, az ágy széléhez kell rögzíteni, a gyerek nem esik le az ágyról. Nálunk bevált, pedig tartottunk attól, hogy nem lesz elég stabil.
2010. dec. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi!

pont az előbb néztem az IKEA honlapját, de nincs fent :(

és ez lehajtható?

2010. dec. 2. 13:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem hajtható le, rögzíteni lehet. Itt egy ink, pont így néz ki:

[link]


Emlékeim szerint 2500 volt! Nem magas, de megvédi a gyermeket a leeséstől, s ha kell, akkor ki tud mászni még az ágyból.


Íme az IKEA-s link:

[link]

2010. dec. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk apa csinált egy polcból (Obi-ban polcnak árulják azt a lapot) és két zsanérból (azt hiszem úgy hívják). Kb. 1000 Ft volt összesen. Ja, és lehet hogy elfogult vagyok, de szerintem jobban néz ki mint bármelyik készen kapható leesésgátló.
2010. dec. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi ezt vettük meg és nagyon szeretjük:

[link]

A legnagyobb bajom az hogy nem néztem az ágy magasságát és hiába lehajthatós nem tudom lehajtani mert alacsony az ágy hozzá! :) Erre figyelj oda mielőtt veszel, nehogy ebbe a hibába ess Te is! :)

2010. dec. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséget!

nem tudom miért nem találtam meg az IKEA honlapján, béna vagyok :)

kedves utolsó, neked is köszi a tippet!

2010. dec. 2. 21:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!