Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A mellem fáj, lehet mert...

A mellem fáj, lehet mert gyuladt? A bal mellem meg csomosodik és olyan mintha nem lenne benne tej. Normális lehet hogy csak egy mellem termel?

Figyelt kérdés
Védönő azt mondta fejem , de már vérzet így abba hagytam.
2008. okt. 2. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Masszírozd..masszírozd..masszírozd!!!Hogy-hogy véres volt már?Mivel vagy hogyan fejed?Fejni kell az tény.Minél többet fejsz annál több fog termelődni.Próbálj másik technikával fejni.Próbáld csak a kezeddel.2 ujj közé fogod a bimbóudvart és elkezded összenyomogatni.
2008. okt. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezzel tényleg ne viccelj, mert akár műtét is lehet a vége!

Tedd rá a babát minél többször, vagy próbáld fejni, és még ma mutasd meg magad egy orvosnak!!!

Ha belázasodsz, akkor majd egyáltalán nem etetheted a babát.


Mennyi idősek vagytok???

2008. okt. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok én fejem,és etetem a babát. csak hallgattam a gyerekorvosra. Azt mundta ehyen a gyerek 4 óránként. Most leszünk 4hónaposak 23-án.



Géppel akussal. de már nem csak kiprobáltam.

2008. okt. 2. 18:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem lehet hogy az akus mellszívótól vérzik? Nekem manuális volt. Mindenképpen keress fel egy orvost mert úgy begyulladhat hogy elmehet a tejed meg akkor a bébi sem fogadja el a cicit. Nekem is begyulladt az egyik a melludvaron, fájt ha hozzáértem. Drogériában lehet kapni ezt a babydream kenőcsöt amit a mellbimbó ápolásásra kell használni. Ezzel meg kamillával kenegedtem és nekem rendbe hozta, mondjuk nekem nem volt annyira begyulladva, hogy vérezzen is. Menj el orvoshoz. tymy
2008. okt. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!