Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ikres anyukák ti, hogy oldjáto...

Ikres anyukák ti, hogy oldjátok meg az etetések összehangolását. Nekem azért bonyolult mert nincs elég tejem. Ti hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Mármint a szoptatást? Nagyon egyszerű: egyszerre etetem őket, mindig másik mellről (tehát felváltva esznek egy mellből).

Így ha az egyik nem is éhes annyira, vagy kisebb evés igényű, akkor is megvan az igény a mellre és termel szépen.

2010. ápr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha egyszerre voltak éhesek, egyszerre szoptattam őket, viszont az első időszakban gyakran előfordult, hogy más-más időpontban ébredtek és éheztek meg, ilyenkor természetesen külön ettek.


10 hónapos ikrek anyukája

2010. ápr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!