Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szeretnék anyatejet olcsón...

Szeretnék anyatejet olcsón eladni, de nem a tejgyűjtő állomásnak, ilyet szabad csinálni?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy nincs energiám a sok vizsgálatra és napi fél liter tejet fejek le és már csurig van a mélyhűtő, nincs kedvem a mosogatóba önteni, pláne, hogy tudom, hogy másnak szüksége is lehetne rá. Csak nem tudom, hogy ezt szabad-e egyáltalán. Szeretnék segíteni azoknak a babáknak és anyáknak, akiknek nincs lehetőségük az anyatejes tápláláshoz.
2010. ápr. 7. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
próbáld meg az ismerőseid körében, szerintem nem sokan vannak akik nem bevizsgált tejet adnának a gyereküknek.
2010. ápr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem lehet meghirdetni szerintem. Ess túl pedig azokon a vizsgálatokon, és nem is keveset kapsz érte az állomástól.
2010. ápr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én napi másfél litert adtam el. De kellettek a vizsgálatok. volt hogy az oep fizette az anyuka helyett de volt olyan is aki zsebből fizette. Nekik 1800.- helyett 1500.- ért adtam. de a tüdőszűrés és a hiv teszt kell. Ja és neten hírdettem tel számmal és pár nap mulva jöttek is érte.
2010. ápr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Itt próbálkozz:

[link]

2010. ápr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem is a barátaid körében érdeklődj kell-e valakinek,idegentől én se mernék venni. Ha nem találsz ismerőst sztem mégiscsak szánj időt a vizsgálatokra,mert így segíthetsz másokon és még jól is jársz. Megéri mindenképp.
2010. ápr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy hív vizsgálatra kellett mennem, ami 5 perc volt.Ez kibírható szerintem, nem rizikós.Az anyukát a védőnőm ajánlotta, és minden nap jön a tejciért.Szerintem menj el a vizsgálatra, én örültem is neki, mert így legalább tudom, hogy nem vagyok aids-es:)
2010. ápr. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!