Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak, hogy éjszaka...

Mit csináljak, hogy éjszaka ne durranjon be a mellem? Fejni nem szeretnék!

Figyelt kérdés

Éjszaka arra ébredek,hogy majd szét durran a mellem.Csöpög belőle a tej,ha előrehajolok.2 és fél hete szültem.A babám 3 óránként szopik,de van olyan,hogy éjszaka több idő eltelik 2 etetés között,mert nem igényli olyan sűrűn az evést.

Be fog állni a megfelelő mennyiség?


2010. márc. 20. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, azt mondják, hogy be fog állni a kereslet-kínálat, engem is ezzel bíztattak mindig...ehhez képest lassan 10 hónapos lesz a fiam, még 5x szopik de éjjel már csak 1x, reggelre még mindig szét akar durranni a mellem. Nem tudom miért, pedig nem fejem már, és mégis több termelődik mint amennyit a babám szopik.
2010. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed,hogy nagyon feszít mindenképpen fejd le éjszaka is,mert lehet belőle gyulladás.Ne fejd ki teljesen,csak annyit,hogy megkönnyebbülj.
2010. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia!én éjszakára sportmelltartóban aludtam.az jól fogta,nem fájt annyira és felfogta a tejet is!az én lányom 10 hónapos még mindig szopik és nekem is feszít még a mellem reggel,de már nem fáj!
2010. márc. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Pedig fejni kellene, mert a babád hamarosan sokkal többet fog majd enni (tudod, fejlődési ugrás) és akkor nem lesz elég a tejci, és adhatsz neki tápszert.
2010. márc. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is fejnék a helyedben, elkerülve a gyulladást.

Én 3 hónapig fejtem kétszer éjjel, amit eltettem délutánra a fiamnak, (este 9től reggel 7-8ig aludt már ilyen pici korában is :D), mert du már kevesebb tejem volt, és őnagysága pedig nagyon jó étvágyú! :D

2010. márc. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Miért nem szeretnél fejni?Én lefejtem mindig, és attól nem lett se több, sem pedig kevesebb a tejem, csak tudta aludni, mert nem akart felrobbanni a cicim!

2 évig cicizett a lányom, és a fejés igenis kell néha!

2010. márc. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanaebben a cipőben járok azzal a különbséggel h én napközben egyszer szoktam fejni, de az utóbbi időben már előfordult hogy hajnalban arra ébredtem , hogy majd szét durran a mellem és kénytelen voltam fejni. szóval attól h fej valaki nem biztos h jobb a helyzet.azért próbálj meg fejni, hátha még szükség lesz arra a tejcsire is. és ha ennyi tejed van nem is tart sokáig a fejés.
2010. márc. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!